11. kolo: MURVICA - UDARNIK 32:21 (14:12)

Crikvenica, 4.12.2021. Gradska sportska dvorana. Sutkinje: Kirasić i Stipetić (Ogulin)

MURVICA: Leverić, Ljubanović, Maja Pešut, Deželin, Jelenović 10, Skorić 6 (3), Mandekić, Debelić 8, Marta Pešut, Lončarić 3, Runtas 3 (1), Cakaj 1, Srdić 1.
UDARNIK: Magenreuter, Štefanić 6 (4), Cerovski 1, Mostarlić 3, Haramina 1, Šako, Jambrešić 1, Vućićević 1, Dunđerović, Miletić, Brdovčak, Gvardiol, Jurić 1, Sertić 1, Gujić 4, Begić 2.

Sedmerci: "Murvica": 4 (4), "Udarnik": 4 (4)
Isključenja: "Murvica": 10'; "Udarnik": 6'

Boljom igrom u drugom poluvremenu rukometašice "Murvice" došle su do visoke pobjede protiv ekipe "Udarnika" iz Velike Gorice. Nakon početnih desetak minuta izjednačene igre i rezultata naše rukometašice od 15. minute imaju 2-3 gola prednosti i tu razliku drže do poluvremena. Gošće nisu imale rješenja za efikasnu Anu Debelić koja je u prvom dijelu postigla 5 golova.
Odmah početkom drugog poluvremena Rea Jelenović i Ivona Skorić postižu svaka po 2 gola za seriju "Murvice" od 4:0 i vodstvo od 18:12 u 35. minuti. Zahvaljujući dobroj igri u obrani ta je prednost domaćih rukometašica u 45. minuti narasla na +10 (25:15) čime je utakmica definitivno riješena. Najveći teret ove utakmice (a i polusezone) iznijele su najiskusnije - Rea Jelenović, Ana Debelić, Ivona Skorić i Sara Mandekić.
Bila je to zadnja utakmica prvog dijela ligaške sezone, sada slijedi podulja stanka, drugi dio prvenstva se nastavlja 12. veljače 2022.