Vid Krešić i Leona Vuković najbolji u Županiji

1 - Vid Krešić i Leona Vuković
2 - Ivano Sundać i Ivano Tomljenović

U Liču kraj Fužina odigrana su kadetska prvenstva Primorsko-goranske županije do 15 i do 11 godina.
U obje konkurencije su spojeni turniri kadeta i kadetkinja, pa je tako u konkurenciji do 15 godina sudjelovalo 15 natjecatelja (10 kadeta + pet kadetkinja), a u konkurenciji do 11 godina 16 natjecatelja (13 kadeta + tri kadetkinje).
Na natjecanju je sudjelovalo sedam kadeta i jedna kadetkinja ŠK „Crikvenica“, koji su  opet postigli odlične rezultate.
U konkurenciji do 11 godina igrali su Juraj Peričić, Filip Malnar, Jakov Barnjak, Vid Krešić, Matej Barnjak i Leona Vuković, koji su ujedno i članovi „Šahovskog zvona“ OŠ Zvonka Cara. Leoni je ovo bio debitantski nastup na turnirima izvan škole, međutim to nije bila prepreka da osvoji zlatnu medalju i naslov prvakinje Primorsko-goranske županije. Zlato je osvojio i već prekaljeni šahovski borac Vid Krešić koji je također osvojio naslov prvaka PGŽ u kategoriji šahista do 11 godina.
U kategoriji šahista do 15 godina igrali su Ivano Sundać i Ivano Tomljanović i obojica su se vratila s medaljama. Ivano Sundać je osvojio je srebro, a Ivano Tomljanović broncu. Treba istaknuti da je ovo za njih starija kategorija i zapravo priprema za njihovo županijsko prvenstvo do 13 godina.