3 - Trenerski trojac: Marko Troskot, Nikola Čupić i Ramiz Džekić

Crikvenica, 19.10.2019. Gradska sportska dvorana. Gledatelja 150. Suci: Matija Brodić i Matija Hodžić (Zagreb).
MURVICA: Antić, Ljubanović, Maja Pešut, Skorić 2 (1), Krešić, Kalčić 4, Grozdek, Filipović, Lekaj 9 (1), Paurević 2, Mandekić, Debelić 3, Marta Pešut, Lončarić, Matea Pešut, Tomić. Trener: Nikola Čupić.
KOKA: Nemec, Jalušić 1, Balajić 1, Kuzminski 1, Katarina Mrazović 3, Rogina, Bešenić, Jurčić 2, Šopar, Blažek, Bartolić, Furjan 4, Matilda Mrazović 4 (1), Dežić 11 (1). Trener: Vladimir Canjuga.
Sedmerci: „Murvica“: 3 (2); „Koka“: 3 (2).
Isključenja: „Murvica“: 6'; „Koka“: 8'.

Rukometašice „Murvice“ upisale su sinoć i peti prvenstveni poraz, ovaj put bolje od njih bile su rukometašice varaždinske „Koke“. Međutim, bila je ovo dosad najbolja prvenstvena utakmica naših rukometašica, naročito u prvom poluvremenu.
Domaće rukometašice odlučno su ušle u susret protiv fizički jačih gošći, pa su u 13. minuti imale vodstvo od 5:3. Gošće mini-serijom od 3 uzastopna gola do prvog vodstva dolaze u 17. minuti (5:6), da bi u 26. minuti došle do vodstva od 9:12 zahvaljujući ponajviše Ivani Dežić koja udarcima izvana zadaje najviše problema domaćoj obrani. Ipak, u samoj završnici Sara Mandekić sjajno brani dva zicera i rukometašice „Murvice“ do poluvremena golovima jučer najbolje domaće igračice Marijete Lekaj i Ivone Skorić smanjuju na 11:12.
Naše rukometašice vrlo požrtvovnom igrom uspijevaju biti u egalu sve do 36. minute (13:14), a tada slijedi njihovo krizno razdoblje. Od 36. pa do 47. minute postigle su samo jedan gol, odlična je bila gostujuća vratarka Sara Šopar, pa rukometašice „Koke“ odlaze na + 5 golova prednosti (14:19).
Pokazalo se da se ovdje utakmica prelomila, jer rukometašice „Murvice“ više nisu imale snage za dostići vodstvo gošći. Iskusne rukometašice „Koke“ u zadnjih 10 minuta rutinski su održavale prednost, tako da su na kraju došle do uvjerljive pobjede 20:27.
Rukometašicama „Murvice“ treba uputiti velike čestitke za uloženi trud i borbenost, međutim to jučer nije bilo dovoljno za osvajanje bodova. Varaždinke su bile jednostavno prejake.