1 - Antonela Kalčić
2 - Ana Debelić

1. HRVATSKA LIGA RUKOMETAŠICA

4. kolo: BJELOVAR - MURVICA 36:26 (17:12)

Bjelovar,12.10.2019. Dvorana europskih prvaka. Gledatelja 200. Sutkinje: Ivana Koren i Vedrana Stančir (obje iz Zagreba).
BJELOVAR: Nikšić 2, Smiljčić, Ivanda 1, Tolić 1, Guskić 5, Borković 5, Horvat, Mikulić 2, Gavrić, Šuster 9 (4), Čagalj, Pokopac, Gašparović 2, Gilinger 1 (1), Zrilić, Mamić 8.
MURVICA: Antić, Ljubanović, Skorić 1, Kalčić 7, Grozdek, Filipović, Marijeta Lekaj 4 (1), Paurević 5 (1), Mandekić, Debelić 7, Lončarić, Matea Pešut, Talan 2, Tomić.
Sedmerci: "Bjelovar": 5 (5), "Murvica": 2 (2).
Isključenja: "Bjelovar". ; "Murvica":

Rukometašice „Murvice“ uvjerljivo su poražene u Bjelovaru od kvalitetnije domaće ekipe.
Domaće igračice su već na samom početku utakmice povele sa nedostižnih 7:0, a Ivona Skorić je tek u 9. minuti postigla prvi gol za „Murvicu“ (7:1). U 21. minuti su domaće imali +9 (14:5), no do poluvremena gošće smanjuju njihovu prednost na +5 (17:12).
U drugom poluvremenu igračice „Bjelovara“ ponavljaju priču s početka utakmice, postižu 5 uzastopnih golova, dolaze na 22:12, a Ema Talan u 37. minuti postiže prvi gol za „Murvicu“ u drugom poluvremenu.
Do kraja utakmice domaće rukometašice rutinski održavaju prednost koja je u 53. minuti bila i +14 (34:20).
Naše rukometašice do kraja utakmice smanjuju na konačnih 36:26.
U sljedećem kolu rukometašice „Murvice“ u Crikvenici igraju protiv varaždinske „Koke“.