10. kolo: ARENA-PULA - MORNAR DRAMALJ -CRIKVENICA  22:23 (8:12)

Crikvenica, 12.2.2022. Gradska sportska dvorana. Sudac: Marko Prpić (Kostrena)

ARENA-PULA: Švić, Milić 6, Šajben, Marazović, Buić 2, Rašin, Šostar-Vazgeč 1, Škrebin-Borovčak, Grgić 1, Klobučić 1, Kablar, Krajcar 11.
MORNAR DRAMALJ-CRIKVENICA: Mauro Jurković, Luka Pleša, Niko Manestar 7, Vito Crnić, Mauro Rak, Luka Jošt, Edis Azirović 5, Ante Marošević 1, Dominik Huljina, Niko Raguž, Borna Matejčić 1, Tin Božić 9, Damjan Stupar, Matej Stojčić, David Bosanac. Trener: Badurina.

10. kolo: MORNAR DRAMALJ-CRIKVENICA - RUDAR ADRIA OIL  23:11 (12:3)

MORNAR DRAMALJ-CRIKVENICA: Mauro Jurković 3, Luka Pleša, Niko Manestar, Vito Crnić 1, Mauro Rak 1, Luka Jošt, Edis Azirović 2, Ante Marošević 6, Dominik Huljina 3, Niko Raguž, Borna Matejčić 1, Tin Božić 5, Damjan Stupar 1, Matej Stojčić, David Bosanac. Trener: Tomislav Huljina.
RUDAR ADRIA OIL: Muratović, Vozila 2, Trajkovski 1, Dundara 1, Matošević 2, Franković, Cassioli Bugarin, Velagić 1, Franković, Smolica 2, Malić, Mišon 1. Trener: Muratović.

Uspješan vikend imali su kadeti Mornara-Crikvenica u 10. kolu 1. hrvatske lige rukometaša (U15) - regija 1.
Na domaćem parketu Gradske sportske  dvorane zabilježili su dvije pobjede protiv protivnika iz Istre.
U prvoj utakmici protiv Puljana nakon dominantnog prvog poluvremena i vodstva od +4 (8:12), uspjeli su sačuvati prednost, premda su gosti u nastavku opasno prijetili i u nekoliko navrata došli na gol zaostatka.
U drugoj utakmici protiv vršnjaka iz Labina imali su lakši posao, pa su priliku dobili i igrači koji inače imaju manju minutažu.
S dvije nove pobjede kadeti su u samom vrhu ljestvice u regiji 1, premda je dosta utakmica odgođeno zbog korone.