Uspješne crikveničke mažoretkinje

U nedjelju 13.6.2021. je u skladu s epidemiološkim mjerama, u Gradskoj sportskoj dvorani u Crikvenici održano Državno prvenstvo mažoretkinja i International Grand Prix u organizaciji WAMT-a Hrvatska.

Crikveničanka Dina Jurić učenica 5. razreda OŠ Vladimira Nazora, predstavnica Plesnog kluba "Fiume", osvojila je više titula državne prvakinje za 2021. godinu i to u kategorijama solo pom pom, solo 2 štapa te mini formaciju koju su uz nju činile Sara Peričić, Mia Dumić i Paola Rađa. Titulu viceprvakinje osvojila je u kategoriji solo štap.
Na internacionalnom Grand Prixu u istim kategorijama Dina je zauzela dva prva mjesta.
Po prvi put u solo kategoriji juniora nastupila je  Sara Peričić koja je također osvojila prvo mjesto i titulu prvakinje u kategorijama štap i rhytmic twirl.
Dina Jurić i Sara Peričić natjecale su se i u All Around programu gdje su osvojile titulu Best of the best (Najbolji od najboljih) te osvojile zlatne medalje i pehare. Voditeljica Plesnog kluba Fiume Marina Rađa iznimno je ponosna na sve ostvarene rezultate koji su ostvareni unatoč brojnim ograničenjima i nemogućnosti treniranja.
Ostvarenim rezultatima Dina i Sara su izborile kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo 2021. g. koje će se ove godine održati ipak u online formatu.