Uspješan nastup članova TKD "Intense" na turnirima u BiH

Proteklog vikenda u Tešnju je održan je Balkan Open u Tešnju (BiH), jedan od jačih kickboxing turnira u regiji, na kojem je sudjelovalo više od 500 natjecatelja iz 71 kluba koji su došli iz 10 zemalja.
Na turniru su s dosta uspjeha nastupili i članovi TKD kluba "Intense" iz Selca.
Emanuel Surop je u point fightingu zauzeo 3. mjesto ( u kategoriji -32 kg), te 2. mjesto u light contactu (također u kategoriji -32 kg).
Rene Kaliman je u light contactu zauzeo 2. mjesto (u kategoriji -42 kg), a u kick lightu je bio treći (također u kategoriji -42 kg ).
Prije ovog turnira članovi TKD kluba „Intense“ su nastupili na još dva turnira, najprije opet u BiH, u Bihaću (8.4.2017.) gdje je na turniru Bihać Open Rene Kaliman zauzeo 2. mjesto u light contactu (u kategoriji -52 kg), dok je 3. bio u light contactu (u kategoriji -47 kg) i u kick lightu (u kategoriji -47 kg).
Paulla Klasnetić je u Bihaću u light contactu zauzela 3. mjesto u kategoriji -55 kg.

Nakon ovog turnira Rene Kaliman je nastupio na Prvenstvu Hrvatske u kick lightu za starije kadete održanom u Opatiji, 30.4.2017. Rene je tamo bio 3. u kategoriji – 47 kg.
Ove nedjelje članovi TKD kluba „Intense“ nastupaju na Prvenstvu PGŽ u kickboxingu koje će se održati u Kostreni.