1 - Marko Prpić i Ivan Butorac s peharom za pobjednika Kupa
5 - Ivica Matejčić Haler i Željko Šarar Žika (osvajači Kupa 1972.g.)
6 - NK "Vinodol"
7 - Prije početka susjedskog derbija

4. HRVATSKA NOGOMETNA LIGA – ZAPAD

30. kolo: CRIKVENICA - VINODOL 2:2 (2:1)

Crikvenica, 2.6.2017. Gradski stadion. Gledatelja 120. Sudac: Šušnjar (Rupa). Pomoćni suci: Raguž (Rijeka) i Janković (Viškovo).
Strijelci: 0:1 T. Petrinović (29'), 1:1 Imamović (32'), 2:1 Frančišković (40'), 2:2 Šmit (60')
Žuti kartoni: Frančišković („Crikvenica“), A. Petrinović, Uremović, Radetić i Lenac („Vinodol“).

CRIKVENICA: Srok, Merle (od 86' Mijolović), Mazzarolli, Vukelić, Smojver, Frančišković, Imamović (od 77' Pravdica), Rubčić, Njegovan (od 76' Kustić), Butorac, Buršić (od 87' Prpić).
VINODOL: Godinić, Radetić (od 87'' Vidović), Mataija, Brusić (od 90' Tonković), A. Petrinović (od 73' Smolčić), Uremović, Tomić (od 46' Lagumdžija), Buljat (od 51' Šmit), Lenac, Filipović, T. Petrinović.

Utakmicom 30. (posljednjeg) kola između nogometaša „Crikvenice“ i „Vinodola“ završena je natjecateljska sezona 2016./2017.
Susjedski derbi odigran je u svečarskoj atmosferi, pošto je prije početka utakmice domaćoj publici predstavljen pobjednički pehar Kupa PGŽ koji je momčad „Crikvenice“ osvojila prošlog tjedna na Grobniku. Bila je to prigoda za zajedničko fotografiranje igrača i uprave Kluba i oproštaj od na koncu ipak uspješne sezone.
Sama utakmica protekla je u prijateljskom ozračju igrača koji se jako dobro poznaju, no to ne znači da je nedostajalo žustrine i želje za pobjedom, naprotiv. Prvi su u 6. minuti zaprijetili domaći, nakon lijepe kombinacije Butorca i Franšiškovića, Buršić je tukao preko gola. U 22. minuti Franšišković je s lijeve strane idealno ubacio na peterac, međutim Njegovan je loše zahvatio loptu glavom i nova šansa nije iskorištena.
Unatoč terenskoj inicijativi i pritisku „Crikvenice“ do gola su prvi došli gosti.
U 29. minuti Toni Petrinović je došao do lopte na rubu šesnaesterca i precizno pogodio gornji lijevi kut gola domaćih za vodstvo „Vinodola“ 0:1. Primljeni gol nije obeshrabrio domaće nogometaše koji su nastavili s napadima, pa su već nakon tri minute došli do izjednačenja. Opet su na djelu bili Butorac i Franšičković koji je ubacio u peterac gostiju, gdje je Imamović uspio ubaciti loptu u gol gostiju za 1:1. Danas najbolji igrač „Crikvenice“ Filip Frančišković svoju je igru okrunio golom u 40. minuti. Odličnu dubinsku loptu ubacio je Mazzarolli, Franšišković je prihvaća na lijevom boku, ulazi u kazneni prostor i precizno pogađa donji lijevi kut Godinićeva gola za vodstvo „Crikvenice“ 2:1.

U drugom poluvremenu potpuno drukčija slike na terenu – „Vinodol“ preuzima inicijativu i pritišće domaće, no bez izrazitije prigode za gol, sve do 60. minute. Tada Lenac s lijeve strane odlično ubacuje loptu u šesnaesterac domaćih, lopta prelijeće obranu, no ne i iskusnog Božidara Šmita koji iz blizine glavom postiže gol za izjednačenje (2:2).
U zadnjih pola sata više nije bilo golova, a najbolje šanse nisu iskoristili najprije Rubčić u 70. minuti čiji je udarac Godinić sjajno obranio, a onda u 84. minuti ni Šmit koji se našao u srcu šesnaesterca „Crikvenice“ sam samcat, ali je loše pucao i Srok je lakoćom ukrotio njegov udarac.

Velika vrućina po kojoj se igrala značajno je utjecala na igrače, međutim gledali smo lijepu nogometnu predstavu u kojoj je podjela bodova na koncu najpravednija.
Zajedničkom večerom i druženjem na Gradskom stadionu nogometaši „Crikvenice“ i „Vinodola“ stavili su točku na natjecateljsku sezonu 2016./2017.