Treća uzastopna pobjeda rukometaša "Selca"

3. kolo: SELCE – NOVIGRAD  27:23 (12:13)

Crikvenica, 8.10.2017. Gradska sportska dvorana.Gledatelja: 50. Suci: Abramović i Štefančić (Rijeka).
SELCE: Tot 3, Roko Antić 1, Brnić 5, Pobor, Vukelić 9 (2), Bandera 1, Kabalin, Lončar 2, Senko Antić 1, Ivica Antić, Kovačević 2, Sandro Antić, Krišković, Adrian Čajić 2, Seferagić 1 (1), Jeličić.
NOVIGRAD: Jagičić, Fabris 1, Vanja Matešković 6, Vretenar 1, Fero 3, Orlić 6 (4), Virag, Šušelj, Laković, Tomaić, Perhat 5, Tuksar, Marko Matešković.
Isključenja: „Selce“: 8', „Novigrad“: 2'
Sedmerci: „Selce“: 5 (3); „Novigrad“: 6 (4).

Rukometaši „Selca“ došli su do treće uzastopne prvenstvene pobjede nakon što su u subotu savladali rukometaše „Novigrada“. Prvi dio utakmice pripao je gostima koji su na poluvremenu imali minimalno vodstvo (11:12). Međutim, odmah u nastavku Selčani preuzimaju konce igre u svoje ruke i vrlo brzo, serijom 6:0 dolaze u prednost od 5 golova razlike (18:13), Tu su prednost sačuvali do kraja utakmice, gosti u samo dva navrata priprijetili smanjivši prednost domaćih na 3 razlike (22:19, 26:23).
U redovima Selčana opet je najefikasniji bio Davor Vukelić uz Antonija Brnića.