Težak poraz nogometaša "Crikvenice" na Bahalinu

1 - Deni Rubčić, Goran Kuna i Ivan Butorac
2 - Moreno Merle

4. NOGOMETNA LIGA – NS RIJEKA

13. kolo: VINODOL - CRIKVENICA 4:0 (2:0)

Novi Vinodolski, 18.11.2017. Igralište Bahalin. Gledatelja: 100. Sudac: Danijel Klarić(Ratulje). Pomoćni suci: Bogičević i Mrkela (Rijeka).
Strijelci: 1:0 Toni Petrinović (29'), 2:0 Toni Petrinović (37), 3:0 Vukelić (67' - autogol), 4:0 Mataija (86' -11m)
Žuti kartoni: Lagumdžija („Vinodol“), Deni Rubčić („Crikvenica“)

VINODOL: Godinić, Mataija, Lagumdžija (od 84' Preni), Uremović, Lenac, Šmit (od 71' Smolčić), Radetić (od 84' Tonković), Filipović, Peričić (od 60' Buljat), Toni Petrinović (od 81' Vidović), Andrej Petrinović.
CRIKVENICA: Stipanov, Merle (od 89' Adam Rubčić), Xheladini, Smojver (od 82' Prpić), Vukelić, Nikola Nemetz, Deni Rubčić, Kuna, Petrović, Butorac, Jakov Nemetz (od 53' Njegovan).

Nogometaši „Crikvenice“ su nakon 5 uzastopnih pobjeda jučer u Novom Vinodolskom teško poraženi od „Vinodola“.
Uz vjetrovito prohladno vrijeme nogometaše „Crikvenice“ dodatno je ohladio Toni Petrinović sa dvoja dva pogotka u prvom poluvremenu, no jučer neprepoznatljiva momčad „Crikvenice“ na igralištu Bahalin drugo nije niti zaslužila.
Premda su u 19. minuti Crikveničani mogli povesti, vodeći gol postižu Novljani, koji su bili aktivniji, borbeniji i brži na svakoj lopti. U 29. minuti igrači „Crikvenice“ prave prekršaj, ali sudac pušta prednost. Lopta dolazi do Tonija Petrinovića koji prolazi četiri igrača – promatrača „Crikvenice“ i pogađa gol kraj nemoćnog gostujućeg golmana. Uskoro su domaći povisili vodstvo, za što se pobrinuo trojac Mataija – Radetić – Toni Petrinović. Slobodni udarac izvodi Mataija, Radetić glavom prebacuje loptu Toniju Petrinoviću, a ovaj opet glavom ubacuje loptu u mrežu za 2:0.
Nogometaši „Vinodola“ dobro koriste pogodnost igre niz vjetar i u prvom poluvremenu imaju još nekoliko šansi, no od većeg rezultatskog zaostatka goste je spasio golman Stipanov.
„Crikvenica“ bolje otvara drugo poluvrijeme, a najveću prigodu imali su u 66. minuti nakon slobodnog udarca Kune, ali Godinić uspijeva obraniti pokušaj gostiju. U kontri najbolji igrač utakmice Toni Petrinović prolazi desnom stranom i puca na gol. Lopta pogađa Davora Vukelića, mijenja smjer i završava u golu za 3:0. Nakon toga igrači „Vinodola“ sigurno kontroliraju tijek utakmice, a „točku na i“ stavlja Marko Mataija golom iz jedanaesterca dosuđenog nakon prekršaja Xheladinija na Vidoviću. Time je „Vinodol“ došao do zaslužene pobjede protiv „Crikvenice“ čiji igrači nisu bili na razini na kojoj su nas navikli u prethodnim utakmicama.