Težak poraz "Murvice" protiv "Ivanića" u Crikvenici

Crikvenica, 23.10.2021. Gradska sportska dvorana. Bez gledatelja. Suci: Grubor i Katanić (Poreč).

MURVICA: Leverić, Ljubanović 1, Maja Pešut 1, Deželin, Jelenović 10 (2), Stipčić 1, Kutija 2, Skorić 2, Mandekić, Rajković 2, Debelić 1, Marta Pešut, Lončarić 4, Matea Pešut, Cakaj 1.
IVANIĆ: Dasović, Pelc, Petreković 5, Ema Popović-Gecan 3, Kirin 5 (2), Vuković 8 (1), Tea Popović-Gecan, Petković 3, Sikaček 2, Pavić, Hasan, Maričević 1, Vidović 1, Šebalj, Crnčević 7, Blažević.

Sedmerci: „Murvica“: 5 (2); „Ivanić“: 5 (3.)
Isključenja: „Murvica“ 6', „Ivanić“: 16'.

Novu gorku pilulu dobio je sinoć trener rukometašica „Murvice“ Ramiz Džekić nakon još jednog lošeg izdanja njegove ekipe u prvenstvu 2. HRL – zapad. U 5. prvenstvenom kolu „Murvica“ je zabilježila već četvrti poraz, a takav score baš nitko nije očekivao prije početka sezone.
Sinoć je ekipa „Ivanića“ bila bolja od naših rukometašica u svim segmentima igre i zabilježila je pobjedu od čak 10 golova razlike. Prvih dvadesetak minuta je proteklo u izjednačenoj igri, da bi do poluvremena gošće napravile prednost od 4 gola (13:17). Izuzetno loš bio je ulazak naših rukometašica u drugo poluvrijeme, prvi gol su postigle tek u 8. minuti nastavka, a tada su rukometašice „Ivanića“ već imale vodstvo od 14:22. Tračak nade ukazao se u razdoblju od 42. do 45. minute kad je „Murvica“ postigla 3 gola zaredom i došla na zaostatak 18:25, ali gošće se nisu dale iznenaditi i u 53. minuti su imale vodstvo od +12 (20:32).
Jedino pozitivno za „Murvicu“ u sinoćnjoj utakmici bio je solidan debitantski nastup mlade Edisone Cakaj.
Lijep je bio trenutak prije početka utakmice kad su igračice "Murvice" cvijećem iskazale podršku ozlijeđenoj Petri Filipović, dugogodišnjoj igračici "Murvice" koja sada nastupa za varaždinsku "Koku".
U sljedećem kolu rukometašice „Murvice“ gostuju u Senju.