Siniša Budisavljević osvojio srebrnu medalju na SP u sastavu reprezentacije Hrvatske

1 - Siniša Budisavljević

U talijanskom gardu Gallipoliju je od 21. do 28. rujna održano seniorsko Svjetsko prvenstvo u sportskom ribolovu štapom s obale, na kojem je sudjelovalo 14 svjetskih reprezentacija.
Reprezentacija Hrvatske u sastavu Marko Sikirić, David Bajlo, Ivan Galzina, David Pinezić i Siniša Budisavljević pod vodstvom izbornika Angela Kosovića osvojila je drugo mjesto u ukupnom poretku. Član zadarskog "Zubatca" Marko Sikirić (inače crikvenički zet) osvojio je brončanu medalju u pojedinačnoj konkurenciji.
Član ŠRD „Tunera“ iz Jadranova Siniša Budisavljević je u pojedinačnom poretku zauzeo 33. mjesto, nastavivši niz osvajanja odličja na velikim natjecanjima.