Siniša Budisavljević najbolji ribolovac Kirije i otoka

Jučer je u organizaciji Saveza za športski ribolov na moru Primorsko-goranske županije i ŠRD''Čikavica'' Šilo kao domaćina, održano međuopćinsko prvenstvo Kirije i otoka u sportskom ribolovu štapom iz brodice za kategoriju seniora.
Natjecao se 21 ribolovac iz 7 klubova koji su nakon 5 sati ribolova na vaganje donijeli 524 ribe ukupne težine 48,5 kg. Prvo mjesto s ulovom od 4.658 grama osvojio je Siniša Budisavljević iz SRD''Tunera'' Jadranovo, drugo mjesto saulovom od 4.462 grama osvojio je Milivoj Jurić iz SRD''Lovrata'' Krk, a treće mjesto s ulovom od 4.128 grama Denis Županec iz SRD''Arbun'' Punat .
Ekipno prvo mjesto osvojila je ekipa SRD''Arbun'' Punat (Denis Županec i Andrija Orlić), drugo mjesto osvojila je ekipa SRU ''Lastavica'' Malinska (Ivan Šamanić i Antun Bogdanić), a treće mjesto ekipa SRD''Tunera'' Jadranovo (Siniša Budisavljević i Dario Grbčić). Najveću ribu, arbuna od 454 grama ulovio je Milivoj Jurić.