Siniša Budisavljević ekipni svjetski prvak s reprezentacijom Hrvatske

1 - Siniša Budisavljević (ŠRD "Tunera" Jadranovo)

U Herceg Novom (Crna Gora) je od 9. listopada do 16. listopada 2021. godine održano 56. svjetsko prvenstvo u lovu iz usidrene brodice za seniore. Reprezentacija Hrvatske u sastavu Ivan Galzina, Marko Sikirić, David Pinezić, Siniša Budisavljević, David Bajlo i Stefano Erman osvojila je naslov svjetskih prvaka. U pojedinačnoj konkurenciji naslov svjetskog prvaka osvojio je Ivan Galzina ("Zubatac", Zadar). Idući najbolje plasirani hrvatski natjecatelj je bio Marko Sikirić ("Zubatac", Zadar) na 4. mjestu, zatim David Pinezić ("Meduza", Rovinj) na 13. mjestu, Siniša Budisavljević ("Tunera" Jadranovo) na 20. mjestu. David Bajlo lovio je prva dva lova a treći lov zamijenio ga Stefano Erman. Izbornik reprezentacije je bio Matteo Jugovac, trener Elvis Barak, a u stručnoj pratnji bio je Zadranin Pavle Kostić.
Odličan rezultat postigla je i Ivana Budisavljević, članica "Tunere" koja je u konkurenciji sportskih ribolovaca U21 na SP u ribolovu štapom s obale u Španjolskoj osvojila 3. mjesto i brončanu medalju.
Čestitke svima na postignutim rezultatima.