Selčani u Karlovcu bili nadomak pobjede protiv "Dubovca"

Karlovac, 11.3.2017. Školska sportska dvorana „Mladost“. Gledatelja: 110. Suci: Kopač i Prelogar (Zagreb).

DUBOVAC: Tuškan, Matija Belavić, Pauli 7, Vjekoslav Macokatto, Kordić, Marić 5, Ivan Belavić, Luketić, Oroši, Čavlović 2, Lesar 1, Ivica Macokatto 4, Benčan 1, Gvozdanović 7 (1), Horvat, Tosino.

SELCE: Roko Antić 2, Brnić 1, Pobor, Orlić 7, Aleksandar Antić 1, Kabalin, Poštić 3, Čajić, Senko Antić, Piškulić, Krpan, Krišković 1, Baćić 5, Seferagić 3 (1), Cuculić 6, Jeličić.

Sedmerci: „Dubovac“ 1 (1); „Selce“ 1 (1).
Isključenja: „Dubovac“ 10'; „Selce“ 2'.

Rukometaši „Selca“ bili su vrlo blizu pobjede u derbiju začelja, protiv momčadi „Dubovca“ u Karlovcu. Kod izjednačenog rezultata (29:29) imali su zadnji napad i dvadesetak sekundi za realizaciju, međutim nisu uspjeli uputiti udarac na gol do isteka vremena. Suci nisu prekidali vrijeme kod prekršaja i utakmica je završila neriješenim rezultatom.
Bila je to utakmica u koju su obje momčadi ušle vrlo nervozno, s imperativom pobjede. Domaći su vodili tijekom čitavog prvog poluvremena, međutim ta prednost ni u jednom trenutku nije bila veća od 2-3 gola.
U drugom poluvremenu bilo je slično, sve do zadnjih petnaest minuta kad su Selčani uspjeli preokrenuti rezultat (19:20) a 4 minute prije kraja su imali i prednost od dva gola razlike (25:27), međutim, do pobjede nisu došli.
Kod Selčana najbolji su bili Orlić i Jeličić, dok je kod „Dubovca“ odličan bio golman Lesar.