Rukometni klub "Selce": Bruno Cossutti (predsjednik), Zoran Rebić, Igor Pliško, Josip Lončarić, Sandi Antić, Gordan Tot, Darko Jeličić, Karlo Krpan, Benjamin Čajić, Aleksandar Antić, Ivica Antić (trener), (stoje), Sanjin Krišković, Petar Piškulić, Leon Pobor, Daniel Ristić, Dino Kabalin, Filip Vodopić, Roko Antić i Senko Antić.

6. kolo:  SELCE – ARENA JADROGRAD 23:27 (14:13)

Crikvenica, 12.11.2016. Gradska sportska dvorana. Gledatelja: 50. Suci: Blašković i Božičević (Ogulin).

SELCE: Roko Antić 1, Tot 1, Pobor, Sandi Antić, Vodopić 5 (2), Kabalin 1, Pliško 4, Senko Antić, Ristić, Čajić, Lončarić, Piškulić, Krpan, Krišković 3, Aleksandar Antić 8, Jeličić.

ARENA JADROGRAD: Jukan 4, Milutinović 2, Omerović, Kelecija, Nikolić, Kostadinović, Ikanović 1, Tomašev 4 (2), Fogadić 6 (2), Katović, Sabo, Benčić, Bonić, Ramić, Križić, Jovanović 10.

Sedmerci: „Selce“ 2 (2), „Arena Jadrograd“ 7 (4)
Isključenja: „Selce“ 8', „Arena Jadrograd“ 8'.

Osim početnih 0:1 Selčani su vodili tijekom čitave utakmice, a u 22. minuti su imali velikih 12:5 i sve je izgledalo da će doći do prve prvenstvene pobjede. Međutim, tada kreće serija gostiju koji do poluvremena uspijevaju uhvatiti priključak i smanjiti zaostatak na samo gol razlike (14:13). U nastavku rukometaši „Selca“ opet stalno drže prednost od jednog do dva gola, ali u zadnjih deset minuta utakmice potpuno posustaju. Od 50. minute postižu samo dva gola, što gosti koriste i dolaze do uvjerljive pobjede.

Utakmicu su obilježile vratarske obrane, s jedne strane Darka Jeličića, te s druge Marina Katovića koji su svaki imali više od dvadeset obrana. Kod Selčana se istakao i povratnik Aleksandar Antić, a kod Puljana efikasni Jovanović. Tako je još jedna prigoda Selčana za osvajanjem bodova otišla u nepovrat, sada je na redu utakmica u gostima protiv.