6. kolo: ZAMET 2 – MURVICA 22:29 (10:14)

Rijeka, 4.11.2017. Centar Zamet. Gledatelja: 50. Sutkinje: Cvetko i Vidović (obje Zagreb).

ZAMET 2: Percic Bahtiri, Pleše 3, Mršić 4 (1), Močibob 2, Posavac 3, Skokandić, Nikolić 2 (2), Ivakić, Krizmanić, Polić 1, Bukvić 3 (1), Vukelić, Hodžić 2 (1), Blažić 2.
MURVICA: Antić, Butković 2, Papić, Skorić 9 (4), Grozdek, Filipović 9 (1), Ljubanović, Mandekić, Tus 2, Debelić 7, Pešut, Poslek, Tomić, Car, Matijašić, Krešić.

Sedmerci: „Zamet 2“: 7(5), „Murvica“: 5 (5),
Isključenja: „Zamet 2“: 4' „Murvica“: 6'.

Još jednu prepreku preskočile su rukometašice „Murvice“, nakon što su jučer u Rijeci pobijedile ekipu „Zameta 2“ i tako nastavile pobjedonosni niz od 6 utakmica. Nakon pobjede u prošlom kolu protiv „Lokomotive 2“, naše rukometašice su tako pobijedile i drugu ekipu od koje su u prošloj sezoni zabilježile jedan od dva poraza.
Odlična je to naznaka uoči nastavka prvenstva u kojem su dosad jedine neporažene ekipe „Murvica“ i „Rudar“ iz Labina.
Utakmica protiv „Zameta 2“ bila je nalik većini utakmica koje naše rukometašice igraju u zadnje vrijeme.
Vodstvo od samog početka utakmice zahvaljujući čvrstoj obrani, a onda održavanje stečene prednosti u drugom poluvremenu. Premda, ovaj put rukometašice „Murvice“ na početku nisu bile toliko uvjerljive protiv mlade ekipe „Zameta“. Nakon prednosti od 4 gola (3:7) Riječanke su došle do izjednačenja (8:8), a tek u samoj završnici prvog poluvremena „Murvica“ je opet digla prednost na +4 (10:14).
U drugom poluvremenu naše rukometašice su rutinski održavale prednost, zahvaljujući sigurnoj Sari Mandekić na golu, te efikasnim Petri Filipović, Ivoni Skorić i Ani Debelić.
U sljedećem kolu rukometašice "Murvice" u Crikvenici igraju protiv ekipe „Sloge“ iz Svete Nedelje.