Porazom u Labinu šanse rukometaša za opstanak svedene na minimum

18. kolo: MLADI RUDAR - CRIKVENICA 35:26 (14:13)

Labin, 1.4.2017. Gradska dvorana Labin. Gledatelja: 300. Sutkinje: Pahor i Trbović (obje iz Rijeke).

MLADI RUDAR: Ružić, Vlačić 1, Franković 5, Štucin 2, Mileta 6, Derossi 4, Bonić 3, Lovrinović 3, Juričić, Ratkajec 1, Griparić 3, Brajnović, Bučaj 3, Kostić 1, Stipčić 3.

CRIKVENICA: Dražen Sertić, Daskijević 11, Marušinac, Damir Sertić 3, Stupar 1, Melon 4 , Huljina 2, Karaula, Benić, Stanić 3, Svetić 2, Kapelari.

Sedmerci: „Mladi rudar“: 1 (0), „Crikvenica“: 6 (5)
Isključenja: „Mladi rudar“: 4', „Crikvenica“ 2'

Odigrali su rukometaši „Crikvenice“ vrlo dobro prvo poluvrijeme utakmice protiv „Mladog rudara“ u Labinu. Bili su ravnopravni favoriziranim domaćinima, imali su čak i vodstvo u pojedinim razdobljima, međutim nada za osvajanjem bodova u Labinu tinjala je samo do sredine drugog poluvremena.
Crikveničani početkom nastavka upadaju u „crnu rupu“, Labinjani rade seriju od 8:0 i utakmica je riješena. S ovako tankim rosterom momčadi kakav „Crikvenica“ trenutno ima, bilo je iluzorno očekivati ikakav preokret do kraja. U redovima gostiju istakao se efikasni Teo Daskijević s 11 postignutih golova, a svoj prvi prvenstveni gol postigao je Stupar.
Ovim porazom šanse „Crikvenice“ za opstanak u prvoligaškom društvu svedene su na minimum, premda još nije sasvim izvjesno u kojem će se formatu sljedeće sezone igrati rukometne lige u kojima participiraju klubovi s područja Grada Crikvenice. Bilo kako bilo, krajnji je čas za konkretne poteze i preslagivanje u crikveničkom rukometu.