Poraz Selčana za kraj prvenstva

1 - Dejan Poštić, Mislav Orlić i Dražen Cuculić (RK "Selce")
2 - Leo Seferagić i Dražen Cuculić u razgovoru s našom novinarkom Anom Jelovac nakon utakmice
3 - Dario Jagić nekad je nosio dres "Crikvenice", a sada vodi rukometaše "Rovinja". Na slici s našom novinarkom Majom Šimić i Marijom Milošević službenom predstavnicom "Rovinja"

2. HRVATSKA RUKOMETNA LIGA - ZAPAD

18. kolo: SELCE - ROVINJ 25:33 (11:17)

Crikvenica 22.4.2017. Gradska sportska dvorana. Gledatelja: 50. Suci: Luketić i Tomović (oba iz Rijeke)

SELCE: Tot, Roko Antić 2, Brnić, Pobor, Orlić 4, Aleksandar Antić 4 (1), Senko Antić, Poštić 3, Čajić, Piškulić, Krpan, Krišković 2, Baćić 6, Seferagić 3, Cuculić 1, Jeličić

ROVINJ: Tony Zarev 4, Grgić, Bašić 3, Ćopić 2 (1), Radović, Popović 12 (4), Đukanović 4, Perkunić 2, Gašpić, Massarotto, Deni Zarev 6, Krosnjak, Čabran

Sedmerci: „Selce“: 1 (1), „Rovinj“: 6 (5).
Isključenja: „Selce“: 10', „Rovinj“: 4'.

U zadnjem kolu natjecateljske sezone 2016./2017. rukometaši „Selca“ uvjerljivo su poraženi od „Rovinja“, premda početak utakmice nije sugerirao takav ishod.
Domaćini su u utakmicu ušli vrlo angažirano, početnom serijom od 4 uzastopna gola, pa je u 6. minuti rezultat bio 4:0. No slijedi pad u igri, uz nedostatak koncentracije i bez dovoljno ideja u napadu, Selčani rade niz pogrešaka i dopuštaju gostima da u 12. minuti prvi put povedu (6:7). Nakon nekoliko dobrih obrana golmana Darka Jeličića, Selčani ponovno dolaze do vodstva pa je u 19. minuti rezultat 9:8. Potom se igra vrlo izjednačeno sve do 23. minute kada Selčani postižu svoj zadnji gol u prvom poluvremenu, dok s druge strane gosti postižu čak 6 golova pa se na poluvrijeme odlazi sa rezultatom 11:17.
U drugi dio utakmice domaćini su ušli prilično nemotiviran što pokazuje i podatak da su tek u 39. minuti postigli gol u drugom poluvremenu, a rezultat je već bio 12:20. Gosti do kraja održavaju stečenu prednost, Selčani se ne uspijevaju značajnije približiti, u 50. minuti rezultat je 20:27 da bi utakmica završila s konačnih 25:33.
U redovima domaćina istaknuo se Dino Bačić sa 6 postignutih pogodaka, dok je kod gostiju najbolji bio Nikola Popović sa 12 postignutih pogodaka.

- Moramo priznati da je „Rovinj“ bio bolji, ipak su oni drugoplasirana ekipa prvenstva, ali želio bih naglasiti da razlika u rezultatu zapravo nije trebala biti ovolika, te da su tome dosta doprinijeli suci koji su jako loše sudili. Tijekom čitave utakmice su pričali, provocirali i podsmjehivali nam se. Vrlo neprofesionalno. Žao mi je što ovu zadnju prvenstvenu utakmicu nismo uspjeli pobijediti i oprostiti se od publike pobjedom, rekao je nakon utakmice Leo Seferagić.

Na pitanje o mogućnosti ostanku u „Selcu“ Baćić, Seferagić i Cuculić surekli sljedeće:

Dino Baćić: Nisam siguran, vidjet ćemo što će biti. Imam još par ponuda pa ću još razmisliti, stvarno ne mogu za sada odgovoriti na to pitanje. Iako moram naglasiti vrlo sam zadovoljan s ekipom „Selca“.

Marin Cuculić: Volio bih ostati, dobra smo ekipa, složni smo i atmosfera je odlična.

Leo Seferagić: Također bih volio ostati u „Selcu“ ovisno o tome koliko će mi poslovne obveze to dopustiti. Slažem se s Marinom da smo dobra ekipa i bilo je lijepo igrati polusezonu s ovim dečkima.