6. kolo: BOJOVNIK TRILJ - CRIKVENICA  6,5:1,5 (3434:3364)

Trilj, 5.11.2022. Kuglana Marija. Sudac: Boško Lišnić.

Davor Vukasović-Lončar - Bore Juričević  1:0 (566:561)
Robert Ratković - Sanjin Jelovac  0:1 (568:573)
Ante Vrcan - Slavko Frelih  1:0 (558:544)
Nevenko Žanko - Kristijan Jelovac  0,5:0,5 (578:578)
Dario Krstić - Radislav Ružić  1:0 (557:548)
Damir Pezelj - Dragan Stipeč  1:0 (607:560)

Kuglači "Crikvenica" poraženi su u utakmici 6. kola u Trilju od "Bojovnika", ali rezultat ni približno ne prikazuje tijek utakmice koji je mogao završiti puno povoljnije za naše kuglače. Konačni rezultat nije se znao do kraja zadnjeg seta, ali je pak otišao je u korist domaćina.
Krenimo redom, u prvom bloku utakmicu su otvorili Bore Juričević i Sanjin Jelovac. Jelovac je hrabrom igrom uspio nadoknaditi veliki zaostatak i osvojiti poen, dok je Juričeviću sreća uistinu okrenula leđa, pa nažalost nije. Rezultat nakon prvog bloka bio je 1:1 bez razlike u čunjevima.
U drugom bloku Kristijan Jelovac, oborivši jednak broj čunjeva kao i protivnik osvojio je pola poena, dok Slavko Frelih nije, tako da je rezultat bio 2,5 : 1,5 za "Bojovnik" i 14 čunjeva prednosti.
U zadnjem bloku su Radislav Ružić i Dragan  Stipeč pružili dobar otpor protivniku te čak jedno vrijeme prešli u vodstvo. Međutim, u zadnjem setu kuglači "Bojovnika" Pezelj i Krstić odigrali su jako dobro, zajedno oborili 315 čunjeva tako da je to prelomilo utakmicu.
U sljedećem kolu, "Crikvenica" će biti domaćin ekipi MKK "Mlaka" iz Rijeke.

1. VELEBIT 6 6 0 0 42,5:5,5 12
2. MKK RIJEKA 6 4 0 2 26:22 8
3. CRIKVENICA 6 3 1 2 25,5:22,5 7
4. BOJOVNIK TRILJ 6 3 0 3 26,5:21,5 6
5. GORANKA 6 3 0 3 26:22 6
6. KORANA 6 3 0 3 26:22 6
7. ISTRA 6 3 0 3 20,5:27,5 6
8. MKK MLAKA 6 2 0 4 19,5:28,5 4