8. kolo: GORANKA - CRIKVENICA 6:2 (3624:3440)

Željko Bučar - Slavko Frelih 0:1 (593:600)
Robert Skok - Nikica Kučan/Igor Kalafatić 1:0 (677:531)
Dalibor Podobnik - Kristijan Jelovac 1:0 (640:562)
Sanjin Ruppe - Bore Juričević 0:1 (555:607)
Zlatko Burić - Sanjin Jelovac 1:0 (581:569)
Dejan Pezerović - Radislav Ružić 1:0 (578:571)

Kuglači "Crikvenice" znali su unaprijed da s gostovanja u Ravnoj Gori neće biti lako donijeti bodove, što se i obistinilo.
Nakon prvog bloka "Goranka" je imala prednost jer je njihov igrač Robert Skok srušio fantastičnih 677 čunjeva, ali je Slavko Frelih uspio osvojiti poen tako da je bilo 1:1.
Nakon drugog bloka prednost u čunjevima još se povećala, ali jeBore Juričević također osvojio poen, pa je rezultat bio 2:2.
U zadnjem bloku Radislav Ružić i Sanjin Jelovac trebali su osvojiti poen i bez obzira na veliku prednost u čunjevima rezultat bi bio neriješen. Nakon tri seta bili su vrlo izjednačeni sa svojim protivnicima i šansa je bila realna. No, kuglači "Goranke" su zadnji set odigrali odlično tako da na ni jedan od njih nije uspio dobiti poen te je ekipa "Goranke" zasluženo pobijedila.

Ovaj vikend završilo je i pojedinačno prvenstvo Regije zapad. Slavko Frelih je osvojio prvo mjesto, a Bore Juričević četvrto tako da su stekli pravo nastupa na završnici Prvenstva Hrvatske.
Sljedeći tjedan je pauza u prvenstvu, a onda "Crikvenica" dočekuje ekipu "Velebita", najbolju ekipu lige i vjerojatno budućeg (i bivšeg" člana prve lige.

1. VELEBIT 8 8 0 0 57,5:6,5 18
2. MKK RIJEKA 8 6 0 2 40:24 12
3. BOJOVNIK TRILJ 8 4 0 4 35,5:28,5 8
4. GORANKA 8 4 0 4 33:31 8
5. CRIKVENICA 8 3 2 3 31,5:32,5 8
6. MKK MLAKA 8 3 1 4 30,5:33,5 7
7. KORANA 8 3 0 5 27:37 6
8. ISTRA 8 3 0 5 24,5:39,5 6