Poraz košarkaša u zadnjoj utakmici sezone

26. kolo: CRIKVENICA - HERMES ANALITICA 69:90 (17:23, 18:25, 9:21, 25:21)

Crikvenica, 6.4.2024. Gradska sportska dvorana. Gledatelja: 150. Suci: Žagar, Šverko

CRIKVENICA: Tomas 5, Bitorac 5, Smoković, Šamanić 16, Car 3, Karabaić 6, Šulentić 15, Jurković 11, Perić 3, Ćošić 2, Scott 3. Trener: Zoran Dragojević.
HERMES ANALITICA: Grgić 18, Škara 6, Tomasevich 5, Gazić 7, Serdar 15, Smolić 15, Jacović 14, Mileković 8, Dam 2.

U posljednju utakmicu Prve lige košarkaša u sezoni 2023./2024. košarkaši "Crikvenice" su ušli manje angažirano nego u nekoliko prethodnih utakmica, što je dovelo do uvjerljivog poraza protiv "Hermes Analitice".
Crikvenička obrana je bila prilično porozna, napad neučinkovit, što su Zagrepčani iskoristili da do poluvremena dođu na prednost od 13 poena, a nakon treće četvrtine i do nedostižnih +25 (34:69).
Gosti su se predstavili kao odlična ekipa sastavljena od školovanih košarkaša, pravih španera, koji su u Crikvenici prezentirali najljepšu košarku od svih koji su ove sezone gostovali u Gradskoj sportskoj dvorani.
Ipak, ovaj poraz ipak nije pomutio zadovoljstvo na kraju prve sezone koju su košarkaši "Crikvenice" odigrali u prvoligaškom društvu. Ostvaren je primarni klupski cilj u debitantskoj sezoni u Prvoj ligi košarkaša, sada slijedi pravi posao za upravu - slaganju momčadi za novu sezonu.

14. PODSTRANAXXXXXXXXXXX 26 4 22 1854:2231 30

Iz lige ispadaju "Podstrana" i "Stoja", a četiri prvoplasirane lige doigravaju za plasman u Premijer ligu