Pobjeda Selčana uz 21 obranu Darka Jeličića u drugom poluvremenu

Crikvenica, 4.11.2017. Gradska sportska dvorana. Gledatelja: 100. Suci: Šokčević i Komljenović (Rijeka).
SELCE: Tot 4, Brnić 5 (1), Pobor 2, Vodopić 2, Bandera 1, Kabalin 6, Lončar 5, Senko Antić, Poštić 3, Benjamin Čajić, Sandro Antić 1, Krišković 2, Adrian Čajić 1, Jeličić.
OPATIJA: Viskić, Pavičević 2, Grozdanić, Kumičić 2, Pejatović 7, Kožul 5, Čule 1, Dražul 3, Glasl 1.
Sedmerci: „Selce“: 1(1); „Opatija“: 0
Isključenja: „Selce“: 2', „Opatija“: 4'.

Trener rukometaša „Selca“ Egon Paljar je utakmicu protiv mlade momčadi „Opatije“ počeo sa sastavom u kojem nisu bili igrači iz najjače prve postave. Iskoristili su to poletni gosti koji su držali vodstvo tijekom cijelog prvog poluvremena i na odmor se otišlo s prednošću „Opatije“ od 3 gola (12:15).
U nastavku su Selčani zaigrali u najjačem sastavu (iz zapisnika), a na gol je stao Darko Jeličić. Iako je branio samo drugo poluvrijeme Boske je sakupio čak 21 obranu čime je doslovce do očaja dovodio mlade igrače „Opatije“. Stanje na semaforu se stubokom promijenilo i Selčani su zabilježili očekivanu uvjerljivu pobjedu, s rezultatom 20:6 u drugom poluvremenu.
U sljedećem kolu na rasporedu je derbi u Rovinju, Selčani igraju protiv trenutno vodeće momčadi lige.