Senj, 30.10.2021. ŠSD „Robert  Barbić Beli“. Gledatelja: 50. Suci: Buneta i Komljenović (Rijeka).

SENIA: Lekaj 2, Filipčić 4 (3), Dorić 2, Samardžić 2 (1), Marija Šolić, Lucija Šolić 5 (2), Ljerka Biondić, Jana Biondić, Cvjetičanin 9 (2), Katalinić, Skokandić 4, Kren.
MURVICA: Ljubanović 1, Maja Pešut, Deželin, Stipčić 1, Kutija 8, Skorić 9 (4), Mandekić, Rajković 3, Debelić 9, Marta Pešut, Lončarić 2, Matea Pešut, Cakaj 3.

Sedmerci: „Senia“: 11 (8); „Murvica“: 4 (4).
Isključenja: „Senia“: 6'; „Murvica“: 8'.

Rukometašice „Murvice“ pobijedile su ekipu „Senije“ na gostovanju u Senju, u utakmici koja je bila lišena rezultatske neizvjesnosti, pošto su domaće rukometašice samo prvih 15 minuta uspjele parirati „Murvici“. Poslije toga naše rukometašice zahvaljujući timskoj igri prave rezultatsku prednost koja je na poluvremenu bila 5 golova (13:18), da bi u 40. minuti ta prednost narasla na 10 razlike (16:26).
I bez ozlijeđene Ree Jelenović koja nije igrala, kvaliteta je očito bila na strani „Murvice“, a prvi put je zadovoljan svojom ekipom u novoj sezoni bio i trener Ramiz Džekić, ističući timski učinak kao najvažniji faktor pobjede.
Dosad najbolju utakmicu u dresu „Murvice“ odigrala je Maja Kutija, a uz nju najistaknutije su bile Ana Debelić i Ivona Skorić.
U sljedećem kolu „Murvica“ u Crikvenici dočekuje ekipu „Zameta“. Pobjeda protiv Riječanki vratila bi naše rukometašice u gornji dio ljestvice i učinila nastavak prvenstva vrlo zanimljivim.