ODBOJKAŠKO PRVENSTVO PRIMORSKO - GORANSKE  ŽUPANIJE -MLAĐE KADETKINJE - 3. krug

CRIKVENICA – DRENOVA  1:2 (25:23, 20:25, 9:15)  54:63

CRIKVENICA: Peko Lončar, Šimić, Radanović, Luksetić, Škraljsky, Zoričić, Butković, Laura Mađerić, Bondžić, Brnić, Linda Mađerić, Butorac, Car, Reljac.
DRENOVA: Radić, Voloder, Bušljeta, Malnar, Oštarić, Žigo, Lopac, Repka.

GORNJA VEŽICA – CRIKVENICA  0:2 (18:25, 21:25)  39:50

Rab, 4.11.2017. Sudac: Matić
GORNJA VEŽICA: Morić, Voćanec, Savić, Veršić, Đekić, Puvača, Terzić, Grigić, Jordano, Stanković, Lončar.

RAB – GORNJA VEŽICA 0:2 (18:25,16:25)  34:50                .
DRENOVA – RAB  2:0 (25:19,25:5)  50:24

Treći krug ligaškog natjecanja odbojkašice „Crikvenice“ odigrale su u subota na Rabu. Od dvije odigrane utakmice jednu su pobijedile, jednu izgubile, a izvještaj smo dobili od trenera Alena Pavačića:
- Osvojili smo četiri boda što nas i dalje drži u borbi za jedno od prvih osam mjesta. To je važno jer se drugom dijelu natjecanja ekipe odvajaju na dvije grupe od po osam ekipa i bio bi uspjeh da se plasiramo među prvih osam. Obje utakmice koje smo odigrali bile su izjednačene, igralo se borbeno i s malo grešaka.
U prvoj utakmici protiv „Drenove“ pobijedili smo prvi set nakon zaostatka od 17:22, ali nismo uspjeli dobiti još jedan set, „Drenova“ je u završnicama drugog i trećeg seta bila bolja.
Protiv „Gornje Vežice“, koja do sada nije imala niti jedan poraz, smo mi upravo u završnicama setova bili bolji i mirniji te smo oba seta uspjeli pobijediti.