Pobjeda i poraz mlađih kadetkinja "Murvice"

Crikvenica, 27.3.2017. Gradska sportska dvorana. Gledatelja: 100. Suci: Pešutić (Viškovo) i Tomaš (Rijeka).
MURVICA: Tomić, Matijašić 5, Talan, Nika Car 1, Patricija Car 1, Brkljača, Lončarić, Ljubanović, Krešić, Lekaj 7, Butorac-Breber, Tomičić, Vidović, Frković, Miculinić, Rajković.
ZAMET: Jurišević, Tipura, Hodžić 3, Blažić 1, Nikolić 2, Polić, Pleše, Pršo 1, Kovačević, Sabalić, Vukelić 1, Krizmanić 8, Milošević, Pešut, Krivičić, Babić.

5. krug: LIBURNIJA – MURVICA  20:29 (10:13)

LIBURNIJA: Perić, Mišković, Guščić, Margareta 2, Lazarin 4, Jukičić, Hunčak, Krištić, Mihalić 1, Nalis, Tomić, Turković 3, Zdrinšćak 10.
MURVICA: Tomić, Matijašić 2, Talan 1, Nika Car 8, Patricija Car 2, Brkljača, Lončarić 3, Ljubanović, Krešić 5, Lekaj 7, Butorac-Breber, Tomičić, Vidović, Frković, Miculinić 1, Rajković.

Mlađe kadetkinje „Murvice“ ugostile su rukometašice „Zameta“ i „Liburnije“ u 5. krugu 1. Hrvatske mlađekadetske liga rukometašica – zapad.
U prvoj utakmici poražene su od vršnjakinja iz „Zameta“ u utakmici s dva različita poluvremena. Prvo poluvrijeme naše rukometašice odigrale su loše i gubile su sa 7 golova razlike (5:12), međutim u drugom dijelu su uspjele nadoknaditi zaostatak i golom Dilje Lekaj dvije minute prije kraja doći do izjednačenja. Međutim, nisu uspjele u potpunosti preokrenuti rezultat, Zamećanke su do kraja postigle dva gola (uz isključenje Antonije Matijašić) i došle do pobjede. Najbolje kod „Murvice“ bile su Dilja Lekaj i Antonija Matijašić, dok je u redovima „Zameta“ najviše pokazala Sara Krizmanić.
U drugoj utakmici priča je bila potpuno drukčija, od samog početka se vidjelo da su rukometašice „Murvice“ puno bolja od „Liburnije“, tako da su tijekom čitave utakmice bile u vodstvu. Gošće su se samo u dva navrata približile na -2 razlike (13:15 i 14:16) međutim „Murvica“ se vrlo brzo odvojila do konačnih 29:20. Efikasnošću se u ovoj utakmici istakla Nika Car, uz Dilju Lekaj i Doru Krešić, dok je kod gošći najbolja bila Luana Zdrinšćak.