SAMOBOR – MURVICA 13:14 (8:8)

Malinska. 6.11.2016. Sportska dvorana. Suci: Pešutić i Tomaš (Rijeka).

SAMOBOR: N. Volar, Guliš, Rukavina, Babić, Kovač 1, Runtas 8, Zlodi 1, Rođak 2, E.   Volar, Cvjetković 1, Mataušić.

MURVICA: Tomić, Matijašić 7, Talan, N. Car 2, P. Car 2, Lončarić 3, Ljubanović, Krešić, Butorac-Breber, Tomičić, Frković, Vidović, Miculinić, Rajković.

U vrlo uzbudljivoj utakmici protiv renomiranih protivnica mlađe kadetkinje „Murvice“ došle su do pobjede golom Patricije Car u 39. minuti, nakon što su ekipe cijelo drugo poluvrijeme igrale gol za gol. „Murvica“ je odlično ušla u susret, imale su naše rukometašice stalno vodstvo (3:0, 4:1, 6:2, 7:4) međutim Samoborke su do poluvremena poravnale rezultat. U dramatičnoj završnici „Murvica“ je došla do zaslužene pobjede.

MURVICA – TREŠNJEVKA 19:19 (11:11)

TREŠNJEVKA: Brkljačić,Vurbić 1, Čale, Štefanić, Jukić 4, Šušak, Crnolatac 1, Ovčarić 3, Obajdin 2, Matić 5, Gluhak, Kebet 3, Jureta, Razić, Kopljar.

Igračice trenera Zvonimira Kutije pokazale su da se mogu ravnopravno nositi i s najzvučnijim imenima hrvatskog ženskog rukometa u svojoj starosnoj kategoriji. Protiv Zagrepčanki su posebno nadahnute bile Antoniija Matijašić, Patricija Car i Marija Lončarić.