Ogulin, 12.2.2017. Gradska sportska dvorana. Gledatelja: 50. Suci: Kasunić i Nikolovski (Karlovac).

OGULIN: Stipetić, Cazin 1, Bokulić 2, Blašković 1, Magdić 1, Luketić, Vujnović 3, Marija Herman 4, Glogovski, Salopek 1, Lucija Herman.

MURVICA: Tomić 3, Matijašić 5, Talan 1, Nika Car, Patricija Car, Brkljača, Lončarić 2, Krešić 5, Lekaj 6, Butorac-Breber 1, Tomičić, Vidović, Miculinić 3.

6. krug: MURVICA – KARLOVAC 14:13 (9:5)

MURVICA: Tomić, Matijašić 3, Talan 1, Nika Car 4, Patricija Car 1, Brkljača, Lončarić 1, Krešić 1, Lekaj 3, Butorac-Breber, Tomičić, Vidović, Miculinić.

KARLOVAC: Britvec, Savić, Bekić, Peretić 1, Pavlačić, Janjanin 4, Čurčija 1, Korać, Capan, Palajsa 5, Pavletić, Trbuščić, Kružić, Žužinjak, Devčić, Novković 2.

Odličan posao napravile su mlađe kadetkinje „Murvice“ u 6. krugu 1.HMKL rukometašica igranom u Ogulinu ove nedjelje. Najprije su pobijedile vršnjakinje iz Ogulina u utakmici bez rezultatske neizvjesnosti. Od sredine prvog poluvremena rukometašice „Murvice“ preuzele su dominaciju u igri i do kraja ostvarile pobjedu od 13 golova razlike. Uz Antoniju Matijašić i Dilju Lekaj istakle su se Dora Krešić, Ana Miculinić i Anđela Tomić.
Odmah nakon ove utakmice „Murvica“ je igrala važnu utakmicu protiv rukometašica „Karlovca“ direktnih suparnica za plasman na završnicu državnog prvenstva. Naše rukometašice su odigrale jako dobro prvo poluvrijeme nakon kojeg su imale vodstvo od 9:5. Međutim u nastavku su posustale, pa su Karlovčanke malo-pomalo sustizale ovu prednost, a pri kraju utakmice su došle i do vodstva (11:12). Tada Dilja Lekaj postiže dva gola zaredom, a „točku na i“ potom stavlja Nika Car golom za vodstvo „Murvice“ od 14:12, što je bilo dovoljno za veliku pobjedu, jer su Karlovčanke uspjele samo smanjiti za konačnih 14:13.