15. kolo: CRIKVENICA - RIBOLA KAŠTELA 64:92 (4:27, 22:27, 15:22, 23:16)

Crikvenica, 24.1.2024. Gradska sportska dvorana. Gledatelja: 100. Suci:

CRIKVENICA: Popović 7, Tomas 5, Butorac 11, Smoković 3, Šamanić 1, Karabaić 4, Volčanšek 4, Jurković 2, Perić 2, Zorić 3, Scott 11, Matić 11. Trener: Zoran Dragojević
RIBOLA KAŠTELA: Marko Zebić 2, Klepo 24, Murko 7, Delaš 2, Markota 13, Mario Krešić 15, Kedžo, Zukanović 9, Martin Krešić 2, Duje Zebić 10, Bartulović 8. Trener: Damir Rančić.

Novi težak poraz zabilježili su košarkaši "Crikvenice" u ligaškom natjecanju kojeg se 15. kolo igralo sinoć.
U "Crikvenici" su gostovali košarkaši "Ribole Kaštela" koji su indisponiranim domaćinima nanijeli poraz od 28 koševa razlike.
Gotovo nevjerojatno zvuči podatak da su košarkaši "Crikvenice" u prvih 10 minuta igre imali samo dva (2) ubačaja u koš i to jednu tricu Matića i jedan koš iz slobodnog bacanja Zorića! Posljedica toga je rezultat prve četvrtine 4:27, pa se nakon toga utakmica više nije ni trebala igrati. Gosti su stalno održavali prednost od tridesetak koševa, pri čemu se njihovi najpoznatiji igrači nisu ni oznojili. Ante Delaš je igrao samo 7 minuta, a Mateo Kedžo nije ni ulazio u igru.
Sve je manje utakmica u kojima naši košarkaši mogu pobijediti i ostati u konkurenciji za zadržavanje prvoligaškog statusa. Jedna od takvih je sljedeće subote u Puli protiv "Stoje", jedine momčadi (uz "Podstranu) koju su u dosadašnjem dijelu prvenstva uspjeli pobijediti. Ako to ne ponove u Puli šanse za ostanak u ligi bit će minimalne ...