7. kolo:  MURVICA – ZAMET 2  33:27 (24:9)

Crikvenica 12.11.2016. Gradska sportska dvorana. Gledatelja: 100. Sutkinje: Pahor i Trbović (obje iz Rijeke).

MURVICA: Antić, Ljubanović, Papić, Skorić 3 (1), Juričić 5, Smoljan, Filipović 10, Debelić 5, Lekaj 1, Mandekić, Malešević, Marta Pešut, Grozdek 2, Matea Pešut, Tus 3, Butković 4.

ZAMET 2: Ivakić, Skokandić, Dundović 4 (4), Pleše 3, Troskot 3, Blažić, Močibob 5, Sabalić 1, Polić 4, Stanić 3, Krizmanić 2 (2), Babić, Kapović 1, Đuzel 1, Mršić, Lopac-Škrinjar.

Sedmerci: „Murvica“ 2 (1), „Zamet 2“ 10 (8)
Isključenja: „Murvica“: 10', „Zamet 2“: 4'.

U najavi ove utakmice Marija Tus je rekla kako ona i njezine suigračice polako postaju svjesne kvalitete koju imaju. Nakon sinoćnje utakmice toga su postali svjesni i svi koji su imalo sumnjali da je dosadašnjih šest uzastopnih pobjeda „Murvice“ nekakva slučajnost. Prvo poluvrijeme protiv Zamećanki bilo je najbolje koje smo od naših rukometašica dosad imali prilike vidjeti. Početna sedmorka MandekićTusSkorić - JuričićDebelić - Filipović – Butković prezentirala je igru za rukometne sladokusce, bilo je tu sjajnih kontri, proigravanja, golova izvana, a sve to gotovo bez tehničkih grešaka. Obrana „Murvice“ je bila odlična, Zamećanke je do očaja dovodila sjajna Petra Filipović s nekoliko uzastopnih „krađi“ lopte koje su pretvarane u brze i efikasne kontre. Kad je u 12. i 13. minuti Sara Mandekić obranila dva sedmerca Sari Krizmanić bilo je samo pitanje kojom će razlikom poluvrijeme završiti. Završilo je s golemih 24:9 za „Murvicu“ i utakmica je naravno bila odlučena.
U nastavku je trener Prskalo u igru uvodio i igračice s manjom minutažom  tako da su Riječanke završni rezultat smanjile na 6 golova minusa. Tome je pridonio i očit nesrazmjer u broju dosuđenih sedmeraca (za „Zamet 2“ suđeno je 10, a za „Murvicu“ 2 sedmerca) te isključenja („Murvica“ 10 minuta, a „Zamet 2“ 4 minute), no to nije moglo utjecati na konačni ishod utakmice.
Nakon 7. kola i dalje su na vrhu ljestvice dvije neporažene ekipe – „Ivanić“ i „Murvica“, koje će svoj međusobni ogled imati u zadnjem kolu (10. prosinca).
U sljedećem kolu rukometašice „Murvice“ gostuju u Malinskoj gdje igraju protiv rukometašica „Omišlja“.