Nova pobjeda "Murvice" uz 13 golova Ivone Skorić

Crikvenica 19.3.2017. Gradska sportska dvorana. Gledatelja: 100. Sutkinje: Kirasić i Stipetić (obje iz Ogulina).

MURVICA: Antić, Kršul, Ljubanović, Papić, Skorić 13, Juričić 6, Smoljan 1, Filipović, Debelić 4, Lekaj 4 (2), Mandekić, Matea Pešut, Grozdek 1, Poslek, Tus 3, Butković 3 (3).

SLOGA: Dejanović 4, Ivona Lenard 1, Bičanić 4 (3), Gujić 5, Čop, Bijelić 2, Karla Lenard 1, Horvat, Bašić 4, Bolfek 1, Matijaščić 7.

Sedmerci: „Murvica“ 10 (5), „Sloga“ 4 (3).
Isključenja: „Murvica“ 0', „Sloga“ 14'.

Teže od očekivanog rukometašice „Murvice“ zabilježile su petnaestu prvenstvenu pobjedu. Gošće iz Svete Nedelje predstavile su se u vrlo dobrom izdanju i veći dio utakmice pružale su snažan otpor našim rukometašicama.
Čitavo prvo poluvrijeme ni jedna od ekipa nije stekla značajniju prednost, „Murvica“ se tek u 25. minuti odvaja na 3 gola razlike (15:12). Velike probleme domaćim rukometašicama zadavala je visoka i snažna Lucija Matijaščić udarcima izvana, dok je u redovima „Murvice“ odlična bila Ivona Skorić koja je u prvom dijelu postigla 5 golova. U prvom dijelu „Murvica“ nije realizirala ni jednu kontru, a prvi gol s krila Marija Tus je postigla u 25. minuti. Većinu golova domaće rukometašice postigle su suradnjom pivota Ane Debelić i vanjske linije Skorić – Juričić.
U nastavku su rukometašice „Murvice“ prvih petnaest minuta održavale prednost od 3 do 4 gola razlike, no uporne gošće im nisu dozvoljavale veće rezultatsko odvajanje. U 48. minuti domaće podižu prednost na 26:20 i tek tada je utakmica praktički odlučena.
Odličnu utakmicu, najbolju otkad igra za „Murvicu“, odigrala je Ivona Skorić koja je postigla 13 golova, a uz to je čitavih 58 minuta vukla napade „Murvice“, razigravala suigračice i bila odlična u obrani. Uz Ivonu Skorić zapažene su bile Ivana Juričić i Ana Debelić, a Petra Filipović u ovoj utakmici nije ulazila u igru.