1 - Ivan Butorac
2 - Goran Kuna

4. NOGOMETNA LIGA – NS RIJEKA

20. kolo: BORAC - CRIKVENICA 3:2 (1:0)

Bakar, 31.3.2018. Igralište NK „Borac“. Gledatelja: 100. Sudac: Radovan (Rovinjsko Selo). Pomoćni suci: Vučinić i Pavlešić.
Strijelci: 1:0 Kovač Birkaš (25'), 1:1 Kuna (49'), 2:1 Franko (66'), 2:2 Merle (69'), 3:2 Iljazi (71').
Žuti kartoni: Grbac („Borac“), Butorac, Kuna („Crikvenica“).
Crveni karton: Mazzarolli („Crikvenica“).
BORAC: Ćućić, Stanišić (od 59' Kauzlarić), Šolaja, Kovač Birkaš, Iljazi, Pribanić (od 87' Žeželić), Grdinić (od 53' Grbac), Dukađin, Franko, Slavujević, Tomiek.
CRIKVENICA: Stipanov, Prpić, Jakov Nemetz, Matešković (od 46' Xheladini), Vukelić, Smojver, Merle, Kuna, Petrović, Butorac, Mijolović (od 46' Mazzarolli).

Nogometaši „Crikvenice“ odigrali su vrlo lošu utakmicu protiv „Borca“ u Bakru i zasluženo su ostali bez bodova. U utakmicu su ušli s premalo žara i inventivnosti pa su domaći imali inicijativu i više šansi za postizanje golova. Nakon prvog poluvremena „Borac“ je imao minimalno vodstvo koje je moglo biti i veće, no jednom prečka i nekoliko puta Stipanov spasili su „Crikvenicu“ od većeg rezultatskog zaostatka.
Ulaskom Xheladinija i Mazzarollija početkom drugog poluvremena „Crikvenica“ je malo živnula, pa je Kuna u 49. minuti postigao gol za izjednačenje. Međutim, domaći su i dalje bili angažiraniji te su u novo vodstvo došli u 66. minuti. Merle golom tri minute kasnije opet vraća rezultat u egal, no ubrzo Iljazi postiže treći gol za „Borac“, čime je utakmica riješena.
Loš dan naših nogometaša zaokružen je direktnim crvenim kartonom Mazzarollija zbog prigovora, čime je dodatno smanjen ionako vrlo tanak roster trenera Ivića za predstojeće utakmice. Izvjesno je da na dulje vrijeme neće moći računati na Juricu Njegovana (puknuće mišića), dok se povratak pouzdanog Nikole Nemetza u sastav očekuje ranije.
U sljedećem kolu nogometaši „Crikvenice“ gostuju u Otočcu, a nakon toga u Crikvenicu dolazi najbolja momčad lige – „Grobničan“.