Nogometaši "Crikvenice" nakon jedanaesteraca prošli dalje u Kupu

1 - Dani Smojver, siguran izvođač jedanaesterca

ŽUPANIJSKI NOGOMETNI KUP

3. kolo: CRIKVENICA - CRES 6:5 (1:1, 1:1)

Crikvenica, 3.10.2017. Gradski stadion. Gledatelja: 40. Sudac: Gabrijel Flegar (Rijeka). Pomoćni suci: Kezele i Drašković (Rijeka)
Strijelci: 1:0 Rubčić (12'), 1:1 Omerović (45')
Jedanaesterci: 1:0 Rubčić, 1:1 Kučinić, 2:1 Smojver, 2:2 Bajramović, 3:2 N. Nemetz, 3:3 Omerović, 4:3 Matešković, 4:4 Jusufi, 5:4 Vukelić, 5:4 Cianci – promašaj gola
CRIKVENICA: Stipanov, Merle, Mazzarolli, Matešković, Smojver, N. Nemetz, Rubčić, Vukelić, Petrović (od 62' Xheladini), Kuna (od 68' Prpić), Njegovan (od 75' Lekaj)
CRES: Zmajla, Baždarić (od 64' Zubović), Bećar, Belobrajdić (od 87' Cianci), Brnić, Crnovršanin, Kovačić, Baraba (od 64' Jusufi), Omerović, Kučinić, Bajramović.

U 3. kolu Županijskog kupa nogometaši „Crikvenice“ pobijedili su nogometaše „Cresa“ i plasirali se u idući krug natjecanja. Utakmica je u regularnom dijelu završila neodlučno 1:1, a pobjednika su odlučivali jedanaesterci.
„Crikvenica“ je povela golom Rubčića (na asistenciju Merlea) u 12. minuti a gosti su izjednačili golom Omerovića u samoj završnici prvog poluvremena. Do kraja utakmice rezultat se nije mijenjao, pa se pristupilo izvođenju jedanaesteraca.
Za „Crikvenicu“ je svih 5 izvođača uspješno realiziralo jedanaesterce, gosti su jednako uspješni bili sve do zadnje serije u kojoj je Kristian Cianci bio neprecizan i pobjeda je pripala „Crikvenici“.