15. kolo: ŠUBIĆEVAC – CRIKVENICA 7:1 (3486:3319)

Josip Skorić – Bore Juričević 0:1 (558:573)
Ivan Skorić - Sanjin Jelovac 1:0 (582:570)
Kostadin Manev – Dragan Stipeč 1:0 (558:550)
Ivica Skorić – Radislav Ružić 1:0 (601:550)
Alen Kujundžić – Igor Kalafatić 1:0 (633:527)
Josip Blažević – Kristijan Jelovac 1:0 (554:549)

Krajnji rezultat susreta između kuglača „Šubićevca“ i „Crikvenice“ ne prikazuje objektivan razvoj rezultata, jer su domaći kuglači puno teže došli do bodova nego li to sugerira konačno stanje na semaforu.
Utakmica se igrala na šesterostaznoj kuglani, tako da se igralo u dva bloka sa po tri igrača. U prvom bloku za „Crikvenicu“ su igrali Bore Juričević, Dragan Stipeč i Sanjin Jelovac. Rezultat je cijelo vrijeme bio vrlo neizvjestan, tako da se do zadnjeg hica nije znalo tko će osvojiti poene za svoju momčad. Juričević je uspio osvojiti poen, dok Stipeč i Sanjin Jelovac nisu, tako da je „Šubićevac“ nakon prvog bloka imao vodstvo od 2:1 i +5 čunjeva.
U drugom bloku za „Crikvenicu“ su nastupili Radiskav Ružić, Igor Kalafatić i Kristijan Jelovac. Nakon prva dva seta i Ružić i Jelovac su vodili 2:0 u setovima i imali su veliku prednost u srušenim čunjevima te je u tom trenutku „Crikvenica“ imala prednost od +26 srušenih čunjeva, pa su sve opcije oko konačnog rezultata bile otvorene.
Međutim, u zadnja dva seta dolazi do potpunog preokreta, naši kuglači nastavljaju neobjašnjivo loše te od rezultatskog plusa dolaze u veliki minus od gotovo 170 čunjeva i niti jedan od trojice ne osvaja poen za „Crikvenicu“. Treba istaknuti odličnu igru mladog reprezentativca Alena Kujundžića koji je za „Šubićevac“ srušio 633 čunja, što je najbolji rezultat 15. kola.
Tako je propuštena prilika za iznenađenjem u Šibeniku, ali ukupni dojam i nije tako loš.