Najmlađe atletičarke "Jadrana" odlične na županijskom prvenstvu

Atletičarke "Jadrana" Lara Raguž i Jelena Hrastina

Pojedinačno prvenstvo PGŽ za limače i limačice (dječaci i djevojčice rođeni 2007. i 2008.g.) održano je 25.3. u Rijeci, uz sudjelovanje atletskih klubova „Kvarner“ (Rijeka), „Liburnija“ (Opatija), „Viškovo“, „Krk“, „Grobnik“, „Albona“ (Labin), „Lošinj“ i Atletskog kluba „Jadran“ (Crikvenica).
Mlade atletičarke „Jadrana“ koje vodi trenerica Maja Pađen postigle su nekoliko zapaženih rezultata.
Jelena Hrastina je osvojila 1. mjesto u skoku u vis s preskočenih 130 cm. Za usporedbu, 2. i 3. mjesto su osvojile djevojčice s preskočenih 115 cm. Za tu dobnu skupinu to je izvanredan rezultat!
Lara Raguž se dva puta penjala na postolje za dodjelu medalja. U skoku u dalj je osvojila 2. mjesto s preskočenih 3.36 m u konkurenciji od 31 natjecateljice. U trčanju na 60 m u konkurenciji od 46 trkačica Lara je izborila ulazak u finale. U finalu je istrčala odličnih 10:00 sekundi i osvojila brončanu medalju.