Rijeka, 26.3.2022. SRC Zamet. Gledatelja: 50. Suci: Haramina (Samobor), Mesić (Jastrebarsko)

ZAMET: Mraković, Troskot, Rajković, Bahtiri, Mršić 3, Nekić 5, Tabar 1, Pleša, Nikolić, Pleše 1, Stanić 3, Jukan 2 (1), Visković 4 (1), Đuzel 1, Masnić 7 (3), Strukar. Trener: Žiljak.

MURVICA: Ljubanović, Butković, Maja Pešut 1, Deželin, Jelenović 11 (2), Kutija 3, Skorić 1, Mandekić, Tomić, Debelić 5, Marta Pešut, Lončarić, Matea Pešut, Runtas 2.

Sedmerci: "Zamet": 9 (5), "Murvica": 2 (2).
Isključenja: "Zamet": 10', "Murvica": 8'.

Rukometašice "Murvice" odigrale su jako dobru utakmicu protiv ekipe "Zameta" koja je ovom pobjedom osigurala prvo mjesto i povratak u prvoligaško društvo. Sve do 57. minute naše rukometašice su imale egal rezultat (24:23) i priliku da u dvorani na Zametu dođu do iznenađenja. Međutim, u samoj završnici iako s igračicom više, nisu dobro reagirale i Zamećanke su serijom od 3 uzastopna gola došle do pobjede.
Od samog početka utakmice vodila se žestoka borba, a rezultat 10:10 na poluvremenu govori da je u prvom planu bila igra u obrani na obje strane.
Imale su naše rukometašice i 3 gola prednosti sredinom poluvremena (14:17), ali su Zamećanke do 52. minute preokrenule rezultat (22:20) i na kraju došle do pobjede. Najbolja igračica utakmice s 11 postignutih golova bila je Rea Jelenović, zatim Ana Debelić, a u redovima "Zameta" Silvija Masnić, prošle sezone igračica "Murvice",
Trener "Murvice" Ramiz Džekić ovako je komentirao utakmicu:
- Čestitam mojim rukometašicama na još jednoj dobroj utakmici. Ostavile su po strani sve tegobe (bolesti i ozljede) koje su ih pratile tijekom tjedna i uspjele su dobro namučiti nove (stare) prvoligašice "Zameta". Šteta što se prvenstvo bliži kraju jer naša ekipa igra sve bolje iz utakmice u utakmicu.