ROVINJ: Bilić, Vidaković 9, Đuričić, Pokrivka 1, Maras 2, Ferrara 1, Radovan, Peruško, Mihovilović 1, Čančar, Bilić, Balentović, Haček 6.

MURVICA: Antić, Kršul 2, Lončarić, Papić 1, Skorić 6 (2), Nika Car 1, Filipović 5 (1), Debelić 3, Lekaj 4, Mandekić, Matea Pešut 1, Marta Pešut, Matijašić 3, Tus 3, Butković 7.

Sedmerci: „Rovinj“: 0, „Murvica“: 3 (3)
Isključenja: „Rovinj“ 6': „Murvica“: 4'.

Nikakvog problema na putu do pobjede nisu imale rukometašice „Murvice“ na jučerašnjem gostovanju u Rovinju protiv istoimene ekipe.Prema već prokušanoj formuli, udarna sedmorka je čvrstom obranom i raznovrsnim napadom već sredinom prvog poluvremena napravila osjetnu razliku (4:10) do nedostižnih +9 (9:18) na kraju poluvremena.
U drugom poluvremenu nastavila se ista priča, pa je trener Mladen Prskalo do kraja utakmice u igru uveo sve igračice iz zapisnika, a svoj prvi gol u seniorskoj konkurenciji postigla je mlada Nika Car.
Glavna vijest u ovom kolu je ipak neočekivani poraz ekipe „Rudara“ u Labinu od „Sloge“, čime je „Murvica“ već sada osigurala naslov jesenskih prvakinja. „Murvica“ ima tri boda prednosti ispred drugoplasiranih Labinjanki. a u posljednjem kolu prvog dijela prvenstva naše rukometašice u Crikvenici sljedeće subote dočekuju ekipu „Samobora“.