19. kolo: MURVICA - LIBURNIJA-OPATIJA 38:31 (21:14)

Crikvenica, 1.4.2022. Gradska sportska dvorana. Gledatelja: Suci: Pešutić (Matulji) i Prpić (Kostrena).

MURVICA: Ljubanović 1, Butković 7, Maja Pešut 1, Deželin, Jelenović 11 (1), Kutija 1, Skorić 3, Mandekić, Tomić 2, Debelić 9, Marta Pešut, Lončarić 1 (1), Runtas 2. Trener: Džekić.
LIBURNIJA-OPATIJA: Markov, Mihočka, Fućak 8 (3), Hunčak 5 (2), Šegota 3, Zorica 3, Kovačević, Vlahović, Stakorić 1, Perić, Tipura 2, Terzić 1, Brusić 8. Trener: Hunčak.

Sedmerci: "Murvica":2(2) "Liburnija-Opatija": 8 (5)
Isključenja: "Murvica":4' "Liburnija-Opatija": 4'

Rukometašice "Murvice" efikasnom igrom u napadu, gdje su prednjačile Rea Jelenović (11 golova), Ana Debelić (9) i Antonija Butković (7) bez problema su pobijedile ekipu "Liburnije-Opatija". Prvih desetak minuta susret je bio izjednačen, a onda su rukometašice "Murvice" u razdoblju od 10. do 20. minute postigle 9, a primile 3 gola, pa su na odmor otišle s visokom prednošću od 7 golova (21:14).
Sredinom poluvremena zaprijetile su gošće, smanjile su razliku na 3 gola (28:25), ali onda su naše rukometašice opet ubacile u višu brzinu i sigurno su utakmicu privele kraju.
Mlada Jakovarka Valentina Tomić opet je skrenula pažnju na sebe, postigavši dva gola u završnici utakmice kad je ušla u igru. Do kraja prvenstva ostala su još tri kola, naše rukometašice igraju u gostima protiv "Samobora" i "Udarnika", a u Crikvenici protiv "Zaprešića".

1. ZAMET 17 16 0 1 539:387 34
2. LOKOMOTIVA 2 16 13 0 3 508:357 26
3. RUDAR 16 12 1 3 461:382 25
4. IVANIĆ 17 11 0 6 482:437 22
5. UDARNIK 17 8 1 8 467:422 17
6.  MURVICA  17  482:464  17
7. SAMOBOR  16  447:469  16
8. LIBURNIJAOOPATIJA  17  467:527  15