1,2 - Mlađe kadetkinje "Murvice" s peharom za osvojeno 5. mjesto u Hrvatskoj
3 - Paula Vidović - obranila dva sedmerca u ključnim trenucima utakmice

Za 5. mjesto: SINJ – MURVICA  18:19 (10:10)

Umag, 7.4.2018. Sportski centar „Stella Maris“. Gledatelja:100. Sutkinje: Bekavac i Mijatović.

SINJ: Ćosić-Dragan, Stela Bešljić, Boban 2, Mravak, Putnik, Tenžera, Zorica, Bilandžić 10, Paštar 4, Erceg 2, Tina Bešljić, Ugrin, Pletikosić, Ana Zorica, Vučić, Pavić.
MURVICA: Vidović, Tomičić, Lekaj 4, Frković, Lončarić 1, Tomić, Miculinić, Talan 2, Patricija Car 1, Brkljača, Nika Car 1, Matijašić 8, Krešić 2, Ljubanović.

Mlađe kadetkinje „Murvice“ plasirale su se na 5. mjesto završnice 1. Hrvatske rukometne lige mlađih kadetkinja, što je jedan od najvećih uspjeha u povijesti kluba.
Rukometašice koje vodi trener Zvonimir Kutija ponovile su uspjeh od prije nekoliko godine nakon što su na završnom turniru lige igranom u Umagu i u Bujama postigle 4 pobjede i 2 poraza, uz vrlo kvalitetnu prikazanu igru.
U posljednjoj utakmici koja se igrala za plasman na 5. mjesto naše rukometašice su bile bolje od ekipe „Sinja“, u vrlo tvrdoj i neizvjesnoj utakmici. Ključni trenuci utakmici odigrali su se kad je u 33. minuti kod rezultata 16:16 na dvije minute isključena naša rukometašica. Sinjanke su uz to imale i sedmerac, međutim Paula Vidović ga je uspjela obraniti. Rukometašice „Murvice“ potom s igračicom manje uspijevaju postići 3 gola uzastopno i dolaze do vodstva od 19:16. Međutim Sinjanke smanjuju na 19:18, a minutu prije kraja imaju novi sedmerac. No, na scenu opet stupa Paula Vidović, zaustavlja i ovaj udarac sa 7 metara i promeće se u pravu junakinju ekipe „Murvice“. Do kraja se rezultat nije mijenjao, zadnji napad Sinjanki zaustavila je Paula Tomičić, nakon čega su naše rukometašice sačuvale loptu do završetka utakmice.

Ovom pobjedom nastavlja se sjajno razdoblje ženskog rukometnog kluba „Murvica“, a plasman mlađih kadetkinja na 5. mjesto na državnom prvenstvu je odlična uvertira pred osvajanje drugoligaškog naslova prvakinja seniorske ekipe.