2. kolo: CRIKVENICA – PALLANUOTO TRIESTE 10:4 (2:0, 4:0, 1:3, 3:1)

Rijeka, 18.11.2017. Bazen Kantrida. Sudac: Luka Varga.
CRIKVENICA: Borna Stojčić Mureta, Leon Klarić-Babić, Bože Galić 1, Lovro Knez 4, Ante Sučić 1, Fran Pavlić 1, Marko Novkovski, Danijel Ratković, Vilim Kordiš, Enrino Škiljan 3, David Ismailov, Luka Car. Trener: Luca Mario Vitiello.
PALLANUOTO TRIESTE: Valentino Benci, Riccardo Liprandi, Manuel Benci, Todor Dakić 1, Nikola Pavić 3, Matteo Murador, Adam Baqi, Luca Gregoretti, Joaquin Perisutti, Gaetano Micillo, Giuliano Calligaris, Aaron Gustin, Costantino Cattarini, Samuel Borselli. Trener: Danijel Liber.

U 2. kolu U-13 lige Vaterpolo saveza Primorsko-goranske županije mladi vaterpolisti „Crikvenice“ sastali su se s vršnjacima iz kluba „Pallanuoto“ Trieste koji također sudjeluju u ovom natjecanju.
Izvještaj s ove utakmice, koja je imala međunarodni karakter, dobili smo od trenera Crikveničana Zorana Brozičevića:
-Nakon početnog odmjeravanja snaga „Crikvenica“ završava prvu četvrtinu vodstvom od 2:0. U drugu četvrtinu ulazimo još jače i odlazimo serijom od 4:0 na veliko vodstvo od 6:0. Nakon poluvremena naši talijanski kolege ulaze u utakmicu mnogo koncentriranije i mini-serijom od 3 uzastopna gola smanjuju naše vodstvo na 6:3.
Krajem treće četvrtine naši vaterpolisti, vidjevši da je „vrag odnio šalu“, postižu pogodak za vodstvo 7:3. U posljednjoj četvrtini lakše se diše i samo potvrđujemo pobjedu, te susret završavamo pobjedom rod 10:4.
U našim redovima istakli su se centar Lovro Knez i vratar Borna Stojčić-Mureta. Treba istaknuti i Božu Galića koji se u potpunosti podredio kolektivu, podijelio nekoliko atraktivnih asistencija i stigao jednom poentirati. Dao sam priliku za igru svim igračima i mogu reći da su svi dali svoj doprinos ovoj pobjedi.
Čestitamo kolegama iz Trsta na dobroj utakmici.