Jedna od najboljih sportašica u povijesti Grada Crikvenice, članica Športskog ribolovnog kluba „Oslić“ Mirjana Pobor izabrala je najbolje sportaše Grada Crikvenice u 2019. godini.

- najbolji sportaš: KARLO ŠABAN (Boćarski klub „Sveti Jakov“ Jadranovo)
- najbolja sportašica: URSULA BALAS (Jedriličarsko društvo „Val“ Crikvenica)
- najbolja muška momčad: Rukometni klub „MORNAR-CRIKVENICA“
- najbolja ženska ekipa: Stolnoteniski klub „CRIKVENICA“
- najbolji sportaš mlađih kategorija: LOVRO ŠIPEK (Boćarski klub „Sveti Jakov“ Jadranovo)
- najbolja sportašica mlađih kategorija: NIKA MANESTAR (Jedriličarsko društvo „Val“ Crikvenica)

Kakva je bila 2029. godina za ŠRK „Oslić“?
- Prošla godina je za ŠRK „Oslić“ bila dobra. Klub je u 2019. g. imao 202 člana, 26 natjecatelja, od čega 10 juniora, koji su nastupili na međuopćinskom i županijskom natjecanju, a na završnicu državnog prvenstva plasirala su se 3 natjecatelja Dijana Lukšić, Albin Pobor i ja.
Albin Pobor je nastupio na prvom Prvenstvu Hrvatske u udičarenju s obale Masters +55, za seniore i seniorke s navršenih 55 godina i više, gdje je nakon 2 dana lova zauzeo 14. mjesto. Dijana Lukšić i ja nastupile smo na završnici Prvenstva Hrvatske u Zadru gdje smo zauzele 3. mjesto ekipno. Pojedinačni rezultati također nisu bili loši; Dijana je zauzela 8., a ja 3. mjesto.
Osim na službenim natjecanjima, članovi kluba uspješno su nastupili i na drugim ribolovnim natjecanjima.

Što je obilježilo sportsku 2019.g. u Gradu Crikvenici?
-
Prošlu godinu su prije svega obilježili dobri rezultati sportaša, te sportske manifestacije, kao što su plivački maraton „Šilo –Crikvenica“, plivački ultramaraton od Crikvenice do Novog Vinodolskog, „Adria Advent Marathon“, biciklistička etapa „CRO Race“, malonogometni turnir „Advent Cup Crikvenica“, te dječji nogometni turnir „Crikvenica Cup“. - smatra Mirjana Pobor.