Lara Raguž srebrna u dječjoj Kvarnerskoj ligi atletičara

1 - Paula Ninković i Lara Raguž

Ove subote se održalo Pojedinačno prvenstvo dječje Kvarnerske lige za limače i limačice (2007-2008) u organizaciji Atletskog saveza Primorsko-goranske županije.
Na riječkoj Kantridi natjecalo se deset klubova: AK "Albona" (Labin), AK "Grobnik" (Čavle), AK "Krk", AK "Kvarner" (Rijeka), AK "Maximvs" (Poreč), AK "Jadran" (Crikvenica), AK "Viškovo", AK "Liburnija" Rijeka, SRK "Anima" (Duga Resa) i AK "Lošinj" (Mali Lošinj), sa stotinjak natjecatelja. Discipline u kojima su nastupali mali atletičari su bile trčanje na 60 i 200 metara, skakanje u vis i dalj, bacanje vortexa i štafeta 4 x 60 metara. Po atletskim pravilima, svaki natjecatelj je mogao nastupiti u dvije discipline i štafeti.

Za crikvenički "Jadran" su nastupile dvije djevojčice, Lara Raguž i Paula Ninković. Lara je nastupila u utrci na 200 m i od 14 atletičarki s vremenom 33,41 osvojila srebrnu medalju. U konkurenciji od 23 skakačice u dalj Paula Ninković je osvojila 11. mjesto s 3,04 m, dok je Lara Raguž sa duljinom od 3,46 doskočila na 5. mjesto.
U trčanju na 60 m Paula je otrčala 10,53 sekunde i osvojila 12. mjesto od 24 trkačice.