7. kolo: CRIKVENICA – MLADI RUDAR 25:28 (14:17)

Crikvenica, 12.11.2016. Gradska sportska dvorana. Gledatelja: 100. Suci: Derušek i Stojaković (oba Zagreb)

CRIKVENICA: Dražen Sertić, Daskijević 8 (3), Mijić, Damir Sertić 3, Stupar, Derossi 8, Huljina 2, Karaula, Benić, Stanić 2, Kapelari, Mazzaroli 2, Banušić, Dokoza.

MLADI RUDAR: Jajčević, Vlačić, Gajica 3, Dukić, Mileta 6, Bonić 3, Lovrinović 7 (5), Šehić, Juričić, Francetić, Ratkajec 4, Griparić 4, Brajnović, Bučaj 1, Kostić.

Sedmerci: „Crikvenica“ 4 (3), „Mladi rudar“ 5 (5).
Isključenja: „Crikvenica“: 8', „Mladi rudar“: 8'.

Loš ulazak u utakmicu skupo je koštao rukometaše „Crikvenice“.  Već u 9. minuti gosti iz Labina vodili su 6:1 i trener Paljar je bio primoran pozvati time-out ne bi li promijenio tijek utakmice. Od tada pa sve do kraja utakmice vodila se velika borba dvaju izjednačenih suparnika, u kojoj "Crikvenica“ do poluvremena uspijeva smanjiti rezultatski zaostatak na -3  (14:17). Snažni Labinjani predvođeni odličnim golmanom Brajnovićem (nekad je i on nosio dres „Crikvenice“) u drugom poluvremenu nisu dopustili da se njihova prednost smanji na manje od 3 razlike. U tome su imali i podršku sudačkog para koji je nekoliko spornih situacija dosudio u korist gostiju. Tenzije su se podigle u 47. minuti kad je trener domaćih Paljar žestoko reagirao na jednu sudačku odluku, nakon čega je momčad „Crikvenice“ ostala s igračem manje.
U nastavku napada gostiju isključenje na dvije minute je zaradio i Tomislav Huljina, tako da sa četiri igrača u polju domaći nisu mogli doći do preokreta. No i u posljednjih deset minuta uporni Crikveničani su činili sve da smanje i preokrenu vodstvo gostiju, međutim u tome nisu uspjeli, gosti su stalno oodržavali svoju prednost od 3 do 4 gola. Unatoč porazu rukometaši „Crikvenice“ su odigrali dobru utakmicu, istakli su se Tomislav Huljina, efikasni Bruno Derossi i Teo Daskijević, a solidnu rolu imao je i Arijan Benić koji je branio cijelo drugo poluvrijeme.
U sljedećem kolu „Crikvenica“ gostuje u Dubrovniku.