"Kup prijatelja" okupio ribolovce iz Jadranova, Dramlja, Crikvenice i Selca

Tradicionalni „Kup prijatelja“, natjecanje u udičarenju sa 25 godišnjom tradicijom na kojem sudjeluju sportska ribolovna društva s područja Grada Crikvenice, održan je jučer prijepodne. Na natjecanju je sudjelovalo 12 juniora i 36 seniora iz „Arbuna“, „Lovrate“, „Oslića“ i „Tunere“.
Juniori su lovili na novom zapadnom lukobranu u crikveničkom portu i to po sistemu ''ulovi i pusti''. Bodovale su se ribe svrstane u tri grupe, od 1, 3 i 5 bodova. Prvo mjesto sa 76 bodova osvojio je Maksim Pobor iz ŠRK ''Oslić', Selce, drugo mjesto Mile Toljan (PŠRD „Arbun“) sa 68 bodova i treće mjesto Petar Crnčić sa 66 bodova (također PŠRD''Arbun'' Crikvenica).
Kod seniora se bodovala samo riba duža od 20 cm. Prvo mjesto s ulovljenih 2832 grama osvojio je Ivan Jurić iz ŠRD''Lovrata'' Dramalj, drugo mjesto s ulovljenih 2060 grama osvojili su Mario Maloča i Igor Vukelić iz PŠRD ''Arbun'' Crikvenica, a treće mjesto s ulovljenih 1610 grama Anton Borbelj i Albin Pobor iz ŠRK ''Oslić' Selce. Seniori su na vaganje donijeli ukupno 80 riba ukupne težine 12 672 grama.
Za prijelazni pehar „Kupa prijatelja“ zbrajali su se plasmanski bodovi od po tri najbolja juniora i 3 seniorske ekipe. Uvjerljivo najbolji bili su domaćini natjecanja, članovi PŠRD „Arbun“ Crikvenica.