12. kolo: CRIKVENICA – KLEK  3:5 (3344:3351)

Bakar, 4.2.2018. Dom „Matija Mažić“. Sudac: Milan Đujić.

Kristijan Jelovac – Rolando Graovac  1:0 (576:533)
Dejan Dragojević – Ivica Bertović  0:1 (527:529)
Igor Kalafatić – Andrija Božičević  0:1 (521:564)
Drago Stipeč – Matija Cindrić  1:0 (611:559)
Ante Antić/Radislav Ružić – Joško Matijašić  0:1 (537:559)
Predrag Katnić/Sanjin Jelovac Joško Buk  1:0 (572:547)

Da kuglanje može biti izuzetno napet i dramatičan sport pokazalo se u subotnjem ogledu kuglača „Crikvenice“ i „Kleka“. Na žalost naših kuglača, sreća je ovaj put bila naklonjena gostima iz Ogulina koji su na kraju došli do bodova. „Crikvenica“ je vodila cijelu utakmicu, međutim kuglači „Kleka“ su im stalno bili blizu, da bi rezultat preokrenuli u posljednjem hicu.
Za „Crikvenicu“ su u prvom bloku igrali Dragojević i Kristijan Jelovac koji su uz  rezultat 1:1 stekli 21  čunj prednosti pred gostima. Nakon drugog bloka u kojem su za domaće igrali Kalafatić i Stipeč na semaforu je bilo 2:2, a prednost „Crikvenice“ je povećana na +30 čunjeva.
Odlično je odigrao Drago Stipeč koji je srušio 611 čunjeva, što mu je osobni rekord na bakarskoj kuglani.
U zadnjem, trećem bloku za „Crikvenicu“ su igrali Sanjin Jelovac i Ružić. Jelovac je igrao jako dobro, pa je nakon tri seta „Crikvenica“ zadržala stečenu prednost od +30 čunjeva.
Međutim, u zadnjem četvrtom setu razlika se počela topiti, tako da je sami kraj seta donio dramatičnu završnicu. Na stazi su ostali Ružić i gostujući igrač Matijašić, našem kuglaču nije uspio prelaz „u pune“, Matijašiću jeste i gosti su došli do pobjede.
Uz odličnog Dragu Stipeča dobro su igrali Sanjin i Kristijan Jelovac, dok je ostatak crikveničke momčadi odigrao ispod uobičajene razine.