Ivan Butorac, kapetan "Crikvenice",
Nk "Crikvenica": Sandro Srok, Kristijan Firkelj, Davor Vukelić, Deni Rubčić, Dani Smojver, Moreno Merle, (stoje), Goran Kuna, Filip Frančišković, Ivan Butorac, Emran Xheladini i Josip Buršić.

MEĐUŽUPANIJSKA LIGA NS RIJEKA

14. kolo: CRIKVENICA – HALUBJAN 3:8 (2:4)

Crikvenica, 26.11.2016. Gradski stadion. Gledatelja: 100. Sudac: Zvonko Radić (Kastav). Pomoćni suci: Kukuljan (Podkilavac) i Perkov (Rijeka).
Strijelci: 0:1 Alilović (3'), 1:1 Buršić (11'), 2:1 Smojver (22'), 2:2 Radan (43'), 2:3 Miočić (44'), 2:4 Alilović (45'), 2:5 Šanjug (48'), 2:6 Miočić (57'), 3:6 Butorac (63'), 3:7 Miočić (65'), 3:8 Miletić (85').
Žuti karton: Samardžija („Halubjan“).

CRIKVENICA: Srok, Merle, Vukelić, Smojver, Firkelj (od 46' Gašparović), Frančišković (od 67' Mijolović), Kuna, Buršić, Xheladini, Butorac.

HALUBJAN: D. Bedenik, Samardžija (od 88' L. Bedenik), Šipura, Miletić, Pinjuh, Kovčalija (od 90' Bilić), Alilović (od 80' Brnčić), Gatara (od 61' Majetić), Šanjug, Miočić, Radan (od 70' Štimac).

Ni najstariji ljubitelji nogometa koji godinama prate „Crikvenicu“ ne pamte utakmicu kakvu su danas odigrali nogometaši „Crikvenice“ i „Halubjana“. Postignuto je čak 11 golova, a moglo ih je biti još 4-5, tako da će se ova subota u nogometnim krugovima sigurno dugo spominjati. Igralo se po mokrom i skliskom terenu, po prohladnom i kišovitom vremenu, međutim nogometaši obje momčadi su prikazali izuzetno sadržajnu i dopadljivu igru. Posebno se to odnosi na goste, dok se ova konstatacija za nogometaše „Crikvenice“ može ograničiti samo na prvih 30 minuta utakmice.
Prvi su u vodstvo došli gosti, već u 3. minuti, Vukelić je kratko glavom odbio jednu loptu samo do Alilovića koji je sa desetak metara šalje u desni kut gola Sandra Sroka. Nakon toga šanse za poravnanje imaju Merle i Rubčić, no „Crikvenica“ do gola dolazi u 11. minuti kad se Josip Buršić najbolje snašao u petercu nakon izvedenog kornera. U 22. minuti „Crikvenica“ je povela, opet nakon ubačaja iz kornera, ovaj put glavom loptu u mrežu posprema Dani Smojver. Situacija je u tom trenutku bila vrlo povoljna za domaće, međutim tada je „Halubjan“ počeo pritiskati, imali su gosti inicijativu punih dvadesetak minuta, ali bez realizacije.
Tada su uslijedile šokantne tri zadnje minute prvog poluvremena u kojima su Crikveničani dobili čak tri gola. Najprije je u 43. minuti Radan nakon lijepe akcije i dodavanja izjednačio na 2:2. Odmah potom u 44. minuti Miočić je iskoristio jednu lošu reakciju Firkelja u šesnaestercu i doveo goste u vodstvo 2:3. Šokirani domaćini kao da nisu vjerovali što im se događa što je u sljedećoj minuti iskoristio Alilović zakucavši loptu pod prečku za 2:4 . Dugo su domaći igrači ostali u svlačionici na pauzi između poluvremena, međutim ni nastavak im nije donio ništa dobroga. Već u 48. minuti Šanjug je glavom iz blizine zakucao za 2:5, a malo kasnije udarac Buršića za smanjenje vodstva obranio je Bedenik. Odlični nogometaši „Halubjana“ kontrolirali su igru i bili stalno opasni, pa je u 57. minuti nakon kontre Miočić povećao na 2:6. Tračak nade za domaće ukazao se u 63. minuti kad je Ivan Butorac sa petnestak metara pogodio desni kut gostujućeg gola za 3:6. Međutim, nada je kratko trajala jer je odlični Miočić opet iskoristio kontru i lobao Sroka za 3:7, da bi u 85. minuti pogodio i Miletić za konačnih 3:8.
Imali su Crikveničani priliku zabiti svoj četvrti gol u 87. minuti kad je Samardžija oborio Buršića na deset metara od gola, međutim, Kuna nije iskoristio jedanaesterac, njegov je udarac Deni Bedenik obranio.
Ispalo je tako da se nogometašima „Crikvenice“ u ovoj utakmici poklopilo baš sve loše što se poklopiti moglo.
Ali valja istaknuti da su u ovu utakmicu ušli znatno oslabljeni, bez oba Imamovića, Simanovića i Mazzarollija, te s nedovoljno oporavljenim Merleom i Franšičkovićem. Naletjeli su na izuzetno raspložene nogometaše „Halubjana“ kojima je sve polazilo od noge i kojima sve čestitke na prikazanome u Crikvenici.
U sljedećem zadnjem kolu nogometaši „Crikvenice“ igraju u Novom Vinodolskom protiv „Vinodola“, stoga ovu utakmicu treba zaboraviti, okrenuti novi list i pripremiti se za susjedski derbi.