Kadeti ŠK "Crikvenica" odlični na pojedinačnom Prvenstvu Hrvatske u ubrzanom šahu

1 - Ivano Sundać

Kadeti Šahovskog kluba "Crikvenica" postigli su odlične rezultate na pojedinačnom kadetskom Prvenstvu Hrvatske u ubrzanom šahu, održanom prošlog vikenda u Vinkovcima.
Ivano Sundać zauzeo je za treće mjesto u kategoriji do 14 godina, a u istoj jakosnoj grupi Ivano Tomljanović je sa pola boda manje zauzeo 6. mjesto.
U kategoriji do 12 godina nastupili su Vid Krešić - koji je zauzeo 6. mjesto te Filip Malnar koji je završio na 24. mjestu.
U kategoriji do 10 godina blizu postolja bio je Ivan Ivančić sa 6,5 bodova je zauzeo 5. mjesto s istim brojem bodova kao trećeplasirani, ali je zbog dodatnih kriterija ostao bez pehara.

U kategoriji kadetkinja do 14 godina nastupila je Ena Ban i osvojila 2 boda, a veliki uspjeh postigle su članice naše ekipe kadetkinja koje igraju na dvojnu registraciju za naš klub:
- U kategoriji kadetkinja do 12 godina Lara Zagorac (ŠK "Rječina-Dražice") postala je prvakinjom Hrvatske u kategoriji do 12 godina, a Ema Hajdinić (ŠK "Kraljevica") je viceprvakinja.

Naše mlade šahiste kao kruna ove natjecateljske sezone očekuju dvostruka državna finala u konkurenciji kadeta i kadetkinja, prvo za svoju matičnu školu u Trogiru od 14. do 16.12. te na klupskom natjecanju od 17. do 21.12. -kadeti u Crikvenici u hotelu "Omorika", a kadetkinje u Đurđevcu.