6. kolo: MORNAR-CRIKVENICA - DUBOVAC-GAZA 29:16 (18:4)

Crikvenica, 6.2.2022. Gradska sportska dvorana. Suci: Pešutić (Matulji) i Prpić (Kostrena).

MORNAR-CRIKVENICA: Baraba, Malnar, Turak, Stupar 6, Kružić 1, Gašparović, Čupić 1, Pleša 9, Klaić 2, Car 2, Gržac, Raguž 1, Huljina 6, Chanapol 1. Trener: Žirovec.
DUBOVAC-GAZA: Bunčić, Benić 3, Žužinjak 1, Udiljak 7, Lipošćak 1, Dugi 3, Katušić, Mrgan, Pavletić, Blažević 1, Cindrić, Martinović, Stipić, Janči. Trener: Horvat.

6. kolo: ŠR KARLOVAC - MORNAR-CRIKVENICA 14:18 (7:8)

MORNAR-CRIKVENICA: Baraba, Malnar 1, Turak 4, Stupar 3, Kružić, Gašparović, Čupić, Pleša 2, Klaić, Car, Gržac, Raguž, Huljina 8, Chanapol. Trener: Žirovec.
ŠR KARLOVAC: Župčić, Anić 1, Strika, Vranić 3, Bosiljevac, Ribić, Šalković, Teskera 3, Šebalj, Mađar, Lukačić, Goršćak 4, Vinski, Mamić, Opat, Janjanin 2. Trener: Ivković.

U nedjelju su kadeti "Mornara-Crikvenica" zabilježili dvije pobjede u 6. kolu 1.HRL U13 - regija 1. Bolji su bili od vršnjaka iz Karlovca, a komentar s utakmica dobili smo od njihovog trenera Ivice Žirovca:
- Posebno zanimljiva je bila utakmica protiv "Karlovca", a karakterizirale su je česte izmjene vodstva. Na odmor smo otišli s minimalnom prednošću i početak drugog poluvremena otvorili pogotkom, ali nakon toga "Karlovac" preuzima inicijativu, te 10 minuta prije kraja utakmice ima vodstvo od 3 zgoditka razlike. No, naša ekipa još jednom je pokazala da ima karakter, pa nakon što je naš vratar Karlo Baraba "spustio roletu" na svoja vrata, u furioznoj završnici, radi seriju 6:0 za pobjedu 18:14.
U utakmici protiv "Dubovac-Gaze" već nakon 10 minuta igre ostvarili smo visoko vodstvo od 10 golova razlike, što nam je omogućilo da već u ranoj fazi utakmice minutažu za igru počnu dobivati igrači s klupe. Oni su svoju priliku odlično iskoristili, te su do kraja utakmice i povećali vodstvo za konačnih 29:16. Svoje prve zgoditke tako su postigli Karlo Kružić, Petar Krešimir Klaić te Chanapol Somma, a pogodak Mate Čupića izazvao je pravu erupciju oduševljenja na tribinama.
Naši najbolji strijelci bili su Dominik Huljina sa 14, Luka Pleša sa 11, te Damjan Stupar sa 9 postignutih zgoditaka. Iako smo promašili prvi sedmerac u ovom prvenstvu i tako pokvarili stopostotni učinak, još uvijek se nalazimo na 1. mjestu postotka izvođenja kaznenih udaraca, ljestvice na kojoj se nalaze ekipe iz cijele Hrvatske i na kojoj se, za usporedbu, PPD Zagreb nalazi a 36 mjestu.