1 - Stefan Antanasković
2 - Igor Baričević i Tomislav Lopac
3 - Amir Mašić
4 - Marcelo Suden i Filip Škoro
5 - Na tribini su bili Dean Gašparović i Mario Alilović (3 žuta) te Andrija Filipović koji je s "Murom" prije par dana osvojio naslov prvaka Slovenije

3. HRVATSKA NOGOMETNA LIGA – ZAPAD

25. kolo: CRIKVENICA - CRES 6:0 (4:0)

Crikvenica, 29.5.2021. Gradski stadion. Sudac: Patrik Pavlešić (Duga Resa). Pomoćni suci: Novosel (Kamanje) i Delač (Karlovac).
Strijelci: 1:0 Bogdanić (4'), 2:0 Antanasković (6'), 3:0 Antanasković (33'), 4:0 Šarković (42'), 5:0 Mašić (53'), 6:0 Šarković (64').
CRIKVENICA: Baričević, Prpić (od 68' Svetić), Bogdanić (od 68' Škoro), Mazzarolli (od 68' Filipović), Butorac, Šarković, Merle, Mašić (od 58' Buršić), Antanasković, Vidović, Fumić (od 58' Suden). Trener: Tihomir Lopac.
CRES: Zmajla, Bilić (od 46' Kučinić), Matić, Jovanović (od 46' Alinčić), Cianci (od 57' Jašarević), Jusufi, Popović (od 64' Farkaš), Baljak, Karlo Zubović (od 46' Kosić), Crnovršanin, Smolčić. Trener: Tihomir Bašić.

Nakon „Naprijeda“ i „Pazinke“ nogometaši „Crikvenice“ su 6 golova zabili i „Cresu“ u jučerašnjoj utakmici 25. kola 3. HRL – zapad, igranoj na Gradskom stadionu. A mogli su postići još toliko, jer „Crikvenica“ je sada moćan stroj koji melje svoje protivnike, dojam je kako iz utakmice u utakmicu igraju sve bolje.
U ovoj momčadi koju je odlično posložio trener  Tomislav Lopac jednostavno nema ni jedne slabe karike, pa je pravi gušt gledati utakmice naših nogometaša.
Jučerašnja utakmica igrana je po vjetrovitom vremenu, a odlučena je vrlo brzo. Već u 4. minuti Martin Bogdanić je s dvadesetak metara ljevicom precizno pogodio sami kut gol „Cresa“ za 1:0. Samo dvije minute kasnije Stefan Antanasković je gotovo s istog mjesta i na isti način pogodio za 2:0.
„Crikvenica“ je snažno pritiskala goste, pa su se iz minute u minutu redale prilike za postizanje novih golova. U prvih pola sata igre zabilježili smo prilike Fumića u 12. minuti zatim Bogdanića, pa Mešića, Antanaskovića, opet Mešića … Iz minute u minute je gostujuća obrana bila stalno na mukama, nakon lijepih akcija domaćih nogometaša.
U 33. minuti vidjeli smo najljepši potez na utakmici u kreaciji mladog Stefana Antanaskovića. Na dodavanje Butorca najprije se lažnjakom krasno  oslobodio gostujućeg braniča, a onda lobom prebacio istrčalog gostujućeg golmana za 3:0.
U 41. minuti pogodio je i Dino Šarković, nakon prodora po desnom boku, prizemnim udarcem je savladao Zmajlu. Gostujući golman je u 43. minuti obranio zicer Mašiću, spriječivši tako novi gol nadahnute „Crikvenice“.
Drugo poluvrijeme počelo je novom šansom Mašića koji je završio u bloku, a onda je u 52. Amir Mašić precizno završio dodavanje Šarkovića za 5:0.
Najbolji strijelac „Crikvenice“ Dino Šarković postigao je svoj drugi gol na utakmici  udarcem nakon akcije Buršića, pa je već u 64. minuti na semaforu stajalo 6:0 za domaće.
U posljednjih 30 minuta trener Lopac je u igru uveo mlade Matiju Svetića, Filipa Škoru i Ivana Filipovića, čime je malo oslabio pritisak „Crikvenice“, gosti su došli do daha, međutim ne i do prilike za postizanje počasnog gola.
U samom finišu jedini opasniji udarac Kučinića obranio je Igor Baričević, a u strijelce se mogao upisati mladi Škoro, međutim njegov je udarac obranio gostujući golman.
Odluka o naslovu prvaka past će u zadnjem kolu u Poreču u utakmici između „Crikvenice“ i drugoplasiranog „Jadrana“. Našim nogometašima je za titulu dovoljno i neriješeno, ali ne sumnjamo da će i u Poreču ići na pobjedu.

14. ROVINJ 25 5 1 19 24:73 15

Nogometaši "Crikvenice" prije utakmice protiv "Cresa": Igor Baričević, Florijan Fumić, Moreno Merle, Martin Bogdanić, Domagoj Prpić, Frane Vidović (stoje), Stefan Antanasković, Amir Mašić, Ivan Butorac, Antonio Mazzarolli i Dino Šarković.