3 - Luis Petrović, Juraj Nikšić i Matija Svetić
4 - Davor Vukelić i Josip Vukelić

4. NOGOMETNA LIGA – NS RIJEKA

18. kolo: CRIKVENICA – BORAC  0:2 (0:1)

Crikvenica, 16.3.2019. Gradski stadion. Gledatelja:100. Sudac Zvonko Radić (Kastav). Pomoćni suci: Klarić (Ratulje) i Valenčić (Škalnica).
Strijelci. 0:1 Dukađin (17'), 0:2 Pribanić (78').
Žuti kartoni: Štemberger („Crikvenica“) i Grbac („Borac“)

CRIKVENICA:  Nikšić, Brkljača, Mazzarolli (od 87' Svetić), Nikola Nemetz, Vukelić, Lukarić, Merle, Kuna (od 87' Knežević), Petrović (od 46' Matešković), Butorac, Krmpotić (od 46' Štemberger).
BORAC: Lucić, Kauzlarić (od 60' Tomiek), Grbac (od 66' Slavujević), Dukađin (od 83' Prgić), Imeraj, Grdinić (od 62' Pribanić), Iljazi, Jurić, Omerović, Ivančić, Klenovšek (od 71' Kovač Birkaš).

Ni u trećoj utakmici nastavka prvenstva nogometaši „Crikvenice“ nisu uspjeli postići gol, što su njihovi jučerašnji protivnici nogometaši bakarskog „Borca“  iskoristili i došli do pobjede u Crikvenici.
Štoviše, naši su nogometaši u 90 minuta stvorili svega jednu pravu šansu za gol, onu u 45. minuti kad je Butorac iz dobre pozicije s desetak metara pucao preko gola.
Bila je to utakmica koja se većim dijelom igrala između dva šesnaesterca, a u prvih 15 minuta nismo imali što konkretno zabilježiti. Iz prve šanse na utakmici „Borac“ je poveo u 17. minuti.
S desne strane u kazneni prostor „Crikvenice“ sjurio se Dukađin, njegov je udarac golman Nikšić kratko odbio, a iz drugog pokušaja Dukađin je pogodio gol za 0:1.
Do kraja poluvremena „Borac“ je imao još dvije šanse, u 29. minuti je Iljazi pucao preko gola, a onda je u 43. minuti nakon obrane Nikšića u šansi bio Grdinić koji iz blizine nije dobro zahvatio loptu. Potom je u samoj završnici prvog poluvremena Ivančić bio zamalo neprecizan s nekih 25 metara, da bi u konačnici Butorac propustio kazniti goste nakon odličnog ubačaja Merlea s lijeve strane.
U drugom poluvremenu „Borac“ je opet bio konkretniji, u prigodama za postizanje gola bili su Grdinić i Dukađin, a najbolju je propustio Prgić koji je u 67. minuti snažnim udarcem zatresao prečku.
Nakon propuštenih prilika u 78. minuti drugi gol za goste postigao je Grdinić koji je iskoristio odličan pas u dubinu šesnaesterca i iz blizine matirao nemoćnog Nikšića.
Do kraja utakmice nogometaši „Crikvenice“ nisu imali moći preokrenuti rezultat i bodovi su zasluženo otišli put Bakra.
Bila je „Crikvenica“ oslabljena u ovoj utakmici, nedostajali su kartonirani Njegovan, ozlijeđeni Stipanov i Jakov Nemetz, Prpić i Škoro su bili na maturalnom putovanju, neki igrači nisu bili potpuno fit, ali ipak smo više očekivali od postave koja je odigrala jučerašnju utakmicu.